Wątek: Słuchawki 100zł

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 Słuchawki 100zł 
    Very Important Person Awatar Daniels1993
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    31
    Posty
    56
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    16
    Witam!
    Planuję kupić słuchawki do telefonu w cenie do 100zł. Najlepiej żeby był dobry bas i w głośne oraz izolowały od otoczenia. Poprzednie słuchawki to Creative EP-630, miałem rok sprawowały się bardzo dobrze, dźwięk mi jak najbardziej pasował, lecz popsuły się. Mógłbym kupic ponownie te same, lecz może ktoś poleciłby mi lepsze w cenie do 100zł, jak najbardziej mogą być z allegro, najlepiej douszne. Zastanawiałem się nad Nokia BH-503 (bluetooth), są tanie, bezprzewodowe ale nie wiem jak z jakością dźwięku, myślę, że lepiej będzie kupic przewodowe douszne, więc proszę o pomoc w wyborze.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    PS. Mój telefon to Nokia 5800 XM, ale zamierzam kupić Sony Ericsson Live with Walkman.
    Ostatnio edytowane przez Daniels1993 ; 27-07-12 o 02:56

    Pierwszak->Kreator->Przyjaciel->Uploader->Kreator & Uploader->Super Kreator & Uploader->Uploader->Start->Uploader-> Super Uploader->Super Uploader & IV Retend->Super Uploader & III Westal->Super Uploader & II Surdon-> VIP & II Surdon
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Słuchawki 100zł 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    571
    Podziękował/a
    1,089 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Witaj, ja ze swojej strony mogę polecić słuchawki
    Jestem w posiadaniu takowych zadziwiająco krystaliczny dźwięk głęboki bass. Bdb izolacja od środowiska zewnętrznego. Posiadają głośniki średnicy 5 cm więc samo za siebie mówi... Są bardzo wygodne dobre odprowadzenie ciepła na zewnątrz. Nie męczą uszu korzystanie z nich to przyjemność


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •