Wątek: Lenovo A7600-H - Problem z Grami

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1 Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Pierwszak
    Dołączył
    Mar 2017
    Wiek
    39
    Posty
    8
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    8
    Witam wszystkich i proszę o pomoc, nie wiem czy dobry dział bo mam problem z tabletem ale ten najbardziej mi pasował.

    Posiadam tablet Lenovo A7600-H nie miałem z nim nigdy żadnych problemów do ostatniego czasu. Chciałem zainstalować na nim grę NFS Most Wanted, próbowałem kilka wersji (plików) Mam ją też kupioną w sklepie PLAY i niestety po instalacji i uruchomieniu pokazuje się logo EA, dalej tablet mieli i wyskakuje błąd z aplikacją (trzeba kliknąć OK). Wychodzi do głównego okna gdzie są ikonki ale w głośnikach dalej leci dźwięk z gry (chyba ten z pierwszego filmiku) jedynie co pozostaje to zatrzymać aplikację by to wyłączyć.

    Chciałem ja zainstalować bo konkuruje w niej z synkiem on gra na PS Vicie ja grałem na telefonie ale troszkę niewygodnie wiec chciałem sobie pograć na czymś większym a tu zonk, dodam ze w tablecie zaktualizowałem oprogramowanie i wszystkie dostępne składniki i nic to nie pomaga. Inne gry nawet bardziej wymagające działają poprawnie. Na YT są filmiki jak grają na tym tablecie w NFS więc musi być jakiś pomysł.

    Ktoś coś poradzi będę bardzo wdzięczny
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    nie wiedziałem że NFS Most Wanted wyszedł na andka
    ja grałem w to kilka lat temu na PC-cie pod siódemką, ale co do Twojego tematu to ewidentnie brakuje jakiegoś drivera
    nie będę zgadywał bo nie miałem do czynienia z modelem Twojego Lenovo
    nie wiem ile masz pamięci z tym sprzęcie, sprawdź czy aby nie za mało, może tego właśnie brakuje ?
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Pierwszak
    Dołączył
    Mar 2017
    Wiek
    39
    Posty
    8
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    8
    procek jakiś 4-ro rdzeniowy ramu jest 1 gb wszystko mam zaktualizowane do najnowszych wersji, u syna na gorszym telefonie NFS smiga, na moim telefonie (moto G4) tez działa tylko z tym tabletem mam problem i męczę sie od kilku dni
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    Hhhhmmm, bez sprzetu w rękach ciężko powiedzieć
    czy masz w nim opcję rozbudowania pamięci ? jakiś slot na dodatkową pamięć ?
    jeśli tak to wsadź tam jakąś kartę pamięci aby zwiększyć możliwości, myślę że 4Gb wystarczy
    daj znać czy pomogło
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Pierwszak
    Dołączył
    Mar 2017
    Wiek
    39
    Posty
    8
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    8
    Tablet ma swoją pamieć 16 GB i jest w nim karta 32GB wiec to nie problem miejsca na tablecie :/
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    to fakt, pamięci aż nadto, jeszcze raz przeczytałem Twój post, wydaje mi się że coś jest nie tak z grafiką, jeśli po zamknięciu okna gry nadal słychać dźwięk gry a nic nie dzieje się z obrazem, to ewidentnie brakuje jakiegoś drivera od grafiki
    sprawdź w ustawieniach grafy czy nie ma jakiejś funkcji do włączenia
    ciężko tak na odległość coś stwierdzić, metodą prób i błędów znajdziesz rozwiązanie
    jeśli nie brak pamięci to obstawiam grafikę
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Pierwszak
    Dołączył
    Mar 2017
    Wiek
    39
    Posty
    8
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    8
    nie bardzo wiem jak godrywać sterowniki do tableta :/ raczej wszystko jest aktualne

    na necie są filmiki jak ludzie grają na tym tablecie w NFS :/
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Legenda MHTeam

    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,818
    Podziękował/a
    355 razy
    4,266 podziękowań za 778 postów
    Siła reputacji
    346
    jedyne co mogę wtrącić to menadźer aplikacji (albo jakoś tak ) i wyczyść cache aplikacji (pamięć podręczna i dane aplikacji)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #9 Odp: Lenovo A7600-H - Problem z Grami 
    Pierwszak
    Dołączył
    Mar 2017
    Wiek
    39
    Posty
    8
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    8
    czyszczenie cache tez nie działa
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •