Wątek: Paul van Dyk

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1 Paul van Dyk 
    Teoretycznie jestem, praktycznie nieobecny.
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    510
    Podziękował/a
    43 razy
    1,584 podziękowań za 185 postów
    Siła reputacji
    133


    Paul Van Dyk to niewątpliwie jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie. Za tym stwierdzeniem świadczą fakty, które w bardzo przejrzysty sposób potwierdzają te słowa. Przedstawię zatem tylko kilka z nich. Rok 1999 – Paul Van Dyk zostaje wybrany przez czytelników kultowego magazynu “DJ Magazine” najlepszym twórcą muzyki elektronicznej. W plebiscycie wyprzedził największe legendy tego gatunku muzycznego: Fatboy Slim’a czy też Paul’a Okenfold’a. Ten sam rok – Music Awards w Londynie, Paul Van Dyk otrzymuje tytuł najlepszego międzynarodowego DJ’a, ten sam tytuł przyznaje mu magazyn “Ministry of Sounds”. Klub “Gatecrasher” – 6-godzinny set Paula Van Dyka renomowany magazyn “Music” uznaje “drugą najlepszą nocą wszechczasów”. Magazyn “MixMag” – rok 1999 – Paul Van Dyk zostaje wybrany człowiekiem roku. Tytuł lidera “Trance Nacji” przyznaje kultowy magazyn “Music Magazine”. To tylko część sukcesów Paul’a które osiągnął przez wszyskie lata swojej kariery i nie mówi dość. Paul Van Dyk po dziś dzień nadal jest jednym z największych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie. Na tegorocznej gali Dancestar Awards która obyła się w Miami na początku tego roku, Paul Van Dyk znów okazał się najlepszy zdobywając aż trzy tytuły w kategoriach: Najlepszy Międzynarodowy DJ - kategoria do której był nominowany razem z takimi gwiazdami jak: Tiesto, Ferry Corsten, John Digweed, Richie Hawtin, Danny Howells, Sander Kleinenberg, Steve Lawler oraz Paul Oakenfold. Można by powiedzieć, że tą nagrodą Paul odwdzięczył się DJ'owi Tiesto za to, że zdeplasował go w rankingu na najlepszego DJ'a roku 2003 (TOP 100 DJ's) opublikowanym pod koniec minionego roku przez "DJ MAGAZINE". Drugą kategorią w której Paul zwyciężył była kategoria: "Najlepsza muzyka w reklamie telewizyjnej" - tutaj zwyciężyła ścieżka dźwiękowa z reklamy Motoroli wyprodukowana wraz z Felix'em Da Housecat'em oraz DJ'em Colette. Trzecią nagrodę Paul Van Dyk otrzymał w kategorii: Największe Wydarzenie za Summerstage Party 2003, imprezę która odbyła się w Nowojorskim Central Parku. Sam Paul o swoim sukcesie mówi krótko: “Nie nazwałbym siebie liderem. Nigdy nie chciałem tworzyć muzyki ani dla pieniędzy, ani dla mody. Dla mnie ta cała otoczka popularności jest bardzo przyjemna, lecz tak naprawdę liczy się dla mnie sama muzyka. Zawsze wkładam w swoje dzieła całe swoje serce, pragnę aby moja muzyka była przepełniona uczuciami. Przez wiele lat tworczości ciągle obserwowałem reakcję swojej publiczności, przez muzykę chciałem nawiązać bliższy kontakt z słuchaczami, chciałem zrozumieć ich pragnienia.”
    Kim tak naprawdę jest Paul Van Dyk?. Dzisiaj na łamach najlepszego wortalu muzycznego w
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Paul van Dyk 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    6
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Czekam aż wyda nową płytkę od 2008 cicho coś o nim.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Paul van Dyk 
    Legenda MHTeam
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    163
    Podziękował/a
    4 razy
    364 podziękowań za 85 postów
    Siła reputacji
    32
    Kiedyś wydaje mi się że był bardziej popularny niż teraz tak coś przestał się chyba starać a może mi się tylko wydaje i wyłożył jajca dla Polski :p
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4  
    Very Important Person
    Dołączył
    Mar 2010
    Wiek
    38
    Posty
    12
    Podziękował/a
    2 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    15
    W Polsce stac tylko jedną agencje zeby sciagnąć Paula a jest to mianowicie MSM Events. Dlatego grał u nas tylko 3 razy jak na razie

    A co do nowej płyty to wyjdzie ona w lutym 2012 i bedzie sie nazywać Evolution
    Jestem ciekaw co to bedzie za ewolucja hee heee
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: Paul van Dyk 
    Pierwszak Awatar kurdelons
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    8
    Podziękował/a
    68 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    17
    a coś nowego?? jakaś dyskografia??
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •