Odp: VIII i IX kolejka - Konkurs Bukmacherski - Edycja II - typowanie do soboty 12.01 godz. 15:00
Kolejka 8.
Piłka nożna: (wynik spotkania)
1. Arsenal - Manch.City 1:1
2. Everton - Swansea 1:0
3. Manch.Utd. - Liverpool 2:1
4. Nancy - Lille 0:1
5. Sochaux - Marseille 0:2
6. AEK Ateny - Xanthi 2:0
7. Osasuna - Real M. 0:2
8. Valencia - FC Sevilla 2:1
9. Betis - Levante 1:1
10. Guimaraes - Maritimo 1:1
Kolejka 9.
Koszykówka - zwycięzca (1,x,2)
1. Cholet-Paris 2
Siatkówka - dokładny wynik
2. Bydgoszcz-Belchatow 1:3
3. Jastrzebie-Kedzierzyn 3:0
4. Warszawa-Olsztyn 1:3
Koszykówka - zwycięzca (1,x,2)
5. Start Gdynia-K.Kolobrzeg 1
6. Polpharma-AZS Koszalin 1
7. Trefl Sopot-Ziel.Gora 1
8. Prokom Gdynia-T.Zgorzelec 1
Snooker - kto wygra (1,x,2)
9. N.Robertson-D.Junhui 1
10. M.Allen-M.Davis 2
Odp: VIII i IX kolejka - Konkurs Bukmacherski - Edycja II - typowanie do soboty 12.01 godz. 15:00
Kolejka 8.
Piłka nożna: (wynik spotkania)
1. Arsenal - Manch.City 2:1
2. Everton - Swansea 2:0
3. Manch.Utd. - Liverpool 2:1
4. Nancy - Lille 1:1
5. Sochaux - Marseille 0:1
6. AEK Ateny - Xanthi 2:1
7. Osasuna - Real M. 1:2
8. Valencia - FC Sevilla 2:1
9. Betis - Levante 1:1
10. Guimaraes - Maritimo 1:1
Kolejka 9.
Koszykówka - zwycięzca (1,x,2)
1. Cholet-Paris 2
Siatkówka - dokładny wynik
2. Bydgoszcz-Belchatow 1:3
3. Jastrzebie-Kedzierzyn 3:0
4. Warszawa-Olsztyn 1:3
Koszykówka - zwycięzca (1,x,2)
5. Start Gdynia-K.Kolobrzeg 1
6. Polpharma-AZS Koszalin 2
7. Trefl Sopot-Ziel.Gora 1
8. Prokom Gdynia-T.Zgorzelec 2
Snooker - kto wygra (1,x,2)
9. N.Robertson-D.Junhui 1
10. M.Allen-M.Davis 2
Odp: VIII i IX kolejka - Konkurs Bukmacherski - Edycja II - typowanie do soboty 12.01 godz. 15:00
Kolejka 8.
Piłka nożna:
1. Arsenal - Manch.City 2:2
2. Everton - Swansea 1:0
3. Manch.Utd. - Liverpool 2:1
4. Nancy - Lille 1:1
5. Sochaux - Marseille 1:2
6. AEK Ateny - Xanthi 0:0
7. Osasuna - Real M. 0:2
8. Valencia - FC Sevilla 2:1
9. Betis - Levante 1:0
10. Guimaraes - Maritimo 0:0
Kolejka 9.
Koszykówka - zwycięzca
1. Cholet - Paris 1
Siatkówka - dokładny wynik
2. Bydgoszcz - Bełchatów 3:1
3. Jastrzębie - Kędzierzyn 3:2
4. Warszawa - Olsztyn 3:1
Koszykówka - zwycięzca
5. Start Gdynia - K.Kołobrzeg 1
6. Polpharma - AZS Koszalin 1
7. Trefl Sopot - Ziel.Góra 1
8. Prokom Gdynia - T.Zgorzelec 1
Snooker - kto wygra
9. N.Robertson - D.Junhui 1
10. M.Allen - M.Davis 1
Odp: VIII i IX kolejka - Konkurs Bukmacherski - Edycja II - typowanie do soboty 12.01 godz. 15:00
Kolejka 8.
Piłka nożna: (wynik spotkania)
1. Arsenal - Manch.City 1:2
2. Everton - Swansea 2:2
3. Manch.Utd. - Liverpool 3:2
4. Nancy - Lille 0:1
5. Sochaux - Marseille 1:2
6. AEK Ateny - Xanthi 2:0
7. Osasuna - Real M. 1:3
8. Valencia - FC Sevilla 1:3
9. Betis - Levante 0:2
10. Guimaraes - Maritimo 1:1
Kolejka 9.
Koszykówka - zwycięzca (1,x,2)
1. Cholet - Paris 1
Siatkówka - dokładny wynik
2. Bydgoszcz - Belchatow 1:3
3. Jastrzebie - Kędzierzyn 3:1
4. Warszawa - Olsztyn 3:2
Koszykówka - zwycięzca (1,x,2)
5. Start Gdynia - K.Kolobrzeg 2
6. Polpharma - AZS Koszalin 2
7. Trefl Sopot - Ziel.Gora 1
8. Prokom Gdynia - T.Zgorzelec 1
Snooker - kto wygra (1,x,2)
9. N.Robertson - D.Junhui 1
10. M.Allen - M.Davis 1
Odp: VIII i IX kolejka - Konkurs Bukmacherski - Edycja II - typowanie do soboty 12.01 godz. 15:00
Kolejka 8.
Piłka nożna: (wynik spotkania)
1. Arsenal - Manch.City 1:2
2. Everton - Swansea 0:1
3. Manch.Utd. - Liverpool 3:2
4. Nancy - Lille 1:1
5. Sochaux - Marseille 0:2
6. AEK Ateny - Xanthi 2:1
7. Osasuna - Real M. 0:3
8. Valencia - FC Sevilla 1:1
9. Betis - Levante 1:2
10. Guimaraes - Maritimo 0:2
Kolejka 9.
Koszykówka - zwycięzca (1,x,2)
1. Cholet-Paris 2
Siatkówka - dokładny wynik
2. Bydgoszcz-Belchatow 0:3
3. Jastrzebie-Kedzierzyn 3:1
4. Warszawa-Olsztyn 1:3
Koszykówka - zwycięzca (1,x,2)
5. Start Gdynia-K.Kolobrzeg 1
6. Polpharma-AZS Koszalin 2
7. Trefl Sopot-Ziel.Gora 1
8. Prokom Gdynia-T.Zgorzelec 2
Snooker - kto wygra (1,x,2)
9. N.Robertson-D.Junhui 1
10. M.Allen-M.Davis 2
Odp: VIII i IX kolejka - Konkurs Bukmacherski - Edycja II - typowanie do soboty 12.01 godz. 15:00
Wyniki!
Kolejka VIII
1. dave1981 i navigator221 - 5 GB + 15 pkt reputacji
2. alina - 30 pkt reputacji i mikrus7 - 2,5 GB + 10 pkt reputacji
3. woj17, arczi048 - 1 GB + 5 pkt reputacji oraz tweety87 i L@ma - 20 pkt reputacji
Kolejka IX
1. alina - 40 pkt reputacji i komilo - 5 GB + 15 pkt reputacji
2. codenameGrzesiek - 2,5 GB + 10 pkt reputacji
3. woj17 - 1 GB + 5 pkt reputacji
Zwycięzcom jak zwykle gratulacje. Następne kolejki pojawią się już niebawem (niedziela/poniedziałek).
Transfer przekazano.
Reputki wkrótce;)
Odp: VIII i IX kolejka - Konkurs Bukmacherski - Edycja II - typowanie do soboty 12.01 godz. 15:00
Punkty reputacji dodane do profilów :)
Gratuluję ;)