Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
https://kronika-futbolu.pl/historia/...t-22-03-19.png
W postach poniżej wpisujemy swoje typy na mecze fazy grupowej Mistrzostw Europy
Przypominam, że:
Cytat:
1. Obstawiamy mecze wg reguły:
1 - Pierwszy zespół wygrywa
2 - Drugi zespół wygrywa
X - Remis
Cytat:
5) Swój post z typami w temacie z danym etapem rozgrywek można dodawać w dowolnym momencie. Punkty będą zliczane po prostu za wszystkie nierozpoczęte mecze, które odbędą się po czasie dodania posta.
Cytat:
8) Aby Twój typ był ważny, musisz kliknąć podziękuj w temacie z daną fazą rozgrywek (typowaniem), w przeciwnym razie nie będzie brany pod uwagę (dodatkowe kliknięcie na reputację też mile widziane ;))
Koniecznie zapoznaj się też z pozostałymi >>>zasadami<<<
Poniżej przedstawiam terminarz poszczególnych meczy:
Grupa A
11-06-2021 21:00
Stadio Olimpico, Rzym
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Turkey.svg.png Turcja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Italy.svg.png Włochy
0:3
12-06-2021 15:00
Stadion Olimpijski, Baku
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ent%29.svg.png Walia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...erland.svg.png Szwajcaria
1:1
16-06-2021 18:00
Stadion Olimpijski, Baku
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Turkey.svg.png Turcja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ent%29.svg.png Walia
0:2
16-06-2021 21:00
Stadio Olimpico, Rzym
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Italy.svg.png Włochy -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...erland.svg.png Szwajcaria
3:0
20-06-2021 18:00
Stadion Olimpijski, Baku
https://upload.wikimedia.org/wikiped...erland.svg.png Szwajcaria -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Turkey.svg.png Turcja
3:1
20-06-2021 18:00
Stadio Olimpico, Rzym
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Italy.svg.png Włochy -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ent%29.svg.png Walia
1:0
Grupa B
12-06-2021 18:00
Parken, Kopenhaga
https://upload.wikimedia.org/wikiped...enmark.svg.png Dania -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...inland.svg.png Finlandia
0:1
12-06-2021 21:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...vil%29.svg.png Belgia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Russia.svg.png Rosja
3:0
16-06-2021 15:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...inland.svg.png Finlandia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Russia.svg.png Rosja
0:1
17-06-2021 18:00
Parken, Kopenhaga
https://upload.wikimedia.org/wikiped...enmark.svg.png Dania -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...vil%29.svg.png Belgia
1:2
21-06-2021 21:00
Parken, Kopenhaga
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Russia.svg.png Rosja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...enmark.svg.png Dania
1:4
21-06-2021 21:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...inland.svg.png Finlandia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...vil%29.svg.png Belgia
0:2
Grupa C
13-06-2021 18:00
Arena Narodowa, Bukareszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ustria.svg.png Austria -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...edonia.svg.png Macedonia Północna
3:1
13-06-2021 21:00
Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rlands.svg.png Holandia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...kraine.svg.png Ukraina
3:2
17-06-2021 15:00
Arena Narodowa, Bukareszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...kraine.svg.png Ukraina -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...edonia.svg.png Macedonia Północna
2:1
17-06-2021 21:00
Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rlands.svg.png Holandia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ustria.svg.png Austria
2:0
21-06-2021 18:00
Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
https://upload.wikimedia.org/wikiped...edonia.svg.png Macedonia Północna -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rlands.svg.png Holandia
0:3
21-06-2021 18:00
Arena Narodowa, Bukareszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...kraine.svg.png Ukraina -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ustria.svg.png Austria
0:1
Grupa D
13-06-2021 15:00
Stadion Wembley, Londyn
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ngland.svg.png Anglia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...roatia.svg.png Chorwacja
1:0
14-06-2021 15:00
Hampden Park, Glasgow
https://upload.wikimedia.org/wikiped...otland.svg.png Szkocja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...public.svg.png Czechy
0:2
18-06-2021 18:00
Hampden Park, Glasgow
https://upload.wikimedia.org/wikiped...roatia.svg.png Chorwacja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...public.svg.png Czechy
1:1
18-06-2021 21:00
Stadion Wembley, Londyn
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ngland.svg.png Anglia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...otland.svg.png Szkocja
0:0
22-06-2021 21:00
Hampden Park, Glasgow
https://upload.wikimedia.org/wikiped...roatia.svg.png Chorwacja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...otland.svg.png Szkocja
3:1
22-06-2021 21:00
Stadion Wembley, Londyn
https://upload.wikimedia.org/wikiped...public.svg.png Czechy -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ngland.svg.png Anglia
0:1
Grupa E
14-06-2021 18:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Poland.svg.png Polska -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ovakia.svg.png Słowacja
1:2
14-06-2021 21:00
Estadio La Cartuja, Sewilla
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Spain.svg.png Hiszpania -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Sweden.svg.png Szwecja
0:0
18-06-2021 15:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Sweden.svg.png Szwecja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ovakia.svg.png Słowacja
1:0
19-06-2021 21:00
Estadio La Cartuja, Sewilla
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Spain.svg.png Hiszpania -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Poland.svg.png Polska
1:1
23-06-2021 18:00
Estadio La Cartuja, Sewilla
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ovakia.svg.png Słowacja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Spain.svg.png Hiszpania
0:5
23-06-2021 18:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Sweden.svg.png Szwecja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Poland.svg.png Polska
3:2
Grupa F
15-06-2021 18:00
Puskás Aréna, Budapeszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ungary.svg.png Węgry -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rtugal.svg.png Portugalia
0:3
15-06-2021 21:00
Allianz Arena, Monachium
https://upload.wikimedia.org/wikiped...France.svg.png Francja -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ermany.svg.png Niemcy
1:0
19-06-2021 15:00
Puskás Aréna, Budapeszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ungary.svg.png Węgry -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...France.svg.png Francja
1:1
19-06-2021 18:00
Allianz Arena, Monachium
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rtugal.svg.png Portugalia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ermany.svg.png Niemcy
2:4
23-06-2021 21:00
Puskás Aréna, Budapeszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rtugal.svg.png Portugalia -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...France.svg.png Francja
2:2
23-06-2021 21:00
Allianz Arena, Monachium
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ermany.svg.png Niemcy -
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ungary.svg.png Węgry
2:2
Ostateczna sytuacja w grupach:
http://vpix.pl/images/2021/06/20/GrupaA.png
http://vpix.pl/images/2021/06/21/GrupaB.png
http://vpix.pl/images/2021/06/21/GrupaC.png
http://vpix.pl/images/2021/06/22/GrupaD.png
http://vpix.pl/images/2021/06/23/GrupaE.png
http://vpix.pl/images/2021/06/23/GrupaF.png
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy. 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria. x 1 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia. 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia. 1 1 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia. 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja. 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja. 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia. x 0 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia. 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina. 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria. x 0 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria. 2 1 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja. x 0 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy. 2 1 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja. 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia. 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja. 1 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska. 1 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska. x 0 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia. 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy. 1 1 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja. 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy x 0 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja. 2 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry. 1 0 pkt
Transfer
Login letty: M6V6P6
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria x 1 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja x 0 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia 1 1 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia x 0 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania 1 0 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna 1 1 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria 1 1 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria x 0 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja 1 1 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy 1 0 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja 1 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska x 1 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska 2 0 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy 1 1 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy 1 0 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja 2 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry 1 0 pkt
Wybieram - REPUTACJA
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy. 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria. 2 0 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia. 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja. x 0 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia. 1 1 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia. 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja. 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja. 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia. 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina. 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria. 1 1 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria. 1 0 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja. 1 1 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy. x 0 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja. 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia. 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja. 1 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska. 1 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska. x 0 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia. 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy. 1 1 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja. 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy x 0 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja. 2 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry. 1 0 pkt
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy. 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria. 2 0 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia. 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia. 1 1 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia. 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja. 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja. 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia. 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina. 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria. 1 1 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria. 2 1 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja. 1 1 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy. x 0 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja. 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia. 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja. 1 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska. 2 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska. 2 0 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia. 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy. 2 0 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja. 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy 2 1 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja. 2 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry. 1 0 pkt
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria 1 0 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria 2 0 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia x 0 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja 2 0 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia x 0 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania 1 0 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia 1 0 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna 1 1 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria 1 1 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria x 0 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja 1 1 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy 2 1 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy x 1 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja 2 1 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska 1 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska 2 0 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy 2 0 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy x 0 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja 1 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry 1 0 pkt
Wybieram - REPUTACJA
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy. 2
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria. 2
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia. 1
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria. x
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja. 1
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia. 1
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia. 1
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja. 1
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja. 1
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia. 2
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania. 2
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia. 2
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna. 1
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina. 1
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna. 1
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria. 1
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia. 2
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria. 1
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja. 1
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy. 2
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy. 1
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja. 1
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja. x
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia. 2
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja. 1
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja. 1
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja. x
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska. 2
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska. 2
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia. 2
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy. x
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja. 2
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy 2
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja. x
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry. 1
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Turcja - Włochy 2
Walia - Szwajcaria 2
Turcja - Walia 1
Włochy - Szwajcaria 1
Szwajcaria - Turcja x
Włochy - Walia 1
Dania - Finlandia 1
Belgia - Rosja 1
Finlandia - Rosja 2
Dania - Belgia 2
Rosja - Dania 2
Finlandia - Belgia 2
Austria - Macedonia Północna x
Holandia - Ukraina 1
Ukraina - Macedonia Północna x
Holandia - Austria 1
Macedonia Północna - Holandia 2
Ukraina - Austria 2
Anglia - Chorwacja 1
Szkocja - Czechy x
Chorwacja - Czechy 1
Anglia - Szkocja 1
Chorwacja - Szkocja 1
Czechy - Anglia 2
Polska - Słowacja 1
Hiszpania - Szwecja 1
Szwecja - Słowacja 1
Hiszpania - Polska 1
Słowacja - Hiszpania 2
Szwecja - Polska x
Węgry - Portugalia 2
Francja - Niemcy x
Węgry - Francja 2
Portugalia - Niemcy 2
Portugalia - Francja 2
Niemcy - Węgry 1
Wybieram reputację ;)
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Turcja - Włochy x 0 pkt
Walia - Szwajcaria 2 0 pkt
Turcja - Walia 1 0 pkt
Włochy - Szwajcaria 1 1 pkt
Szwajcaria - Turcja x 0 pkt
Włochy - Walia 1 1 pkt
Dania - Finlandia x 0 pkt
Belgia - Rosja 1 1 pkt
Finlandia - Rosja 2 1 pkt
Dania - Belgia x 0 pkt
Rosja - Dania 1 0 pkt
Finlandia - Belgia 2 1 pkt
Austria - Macedonia Północna x 0 pkt
Holandia - Ukraina x 0 pkt
Ukraina - Macedonia Północna x 0 pkt
Holandia - Austria 1 1 pkt
Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt
Ukraina - Austria 1 0 pkt
Anglia - Chorwacja 1 1 pkt
Szkocja - Czechy x 0 pkt
Chorwacja - Czechy 1 0 pkt
Anglia - Szkocja 1 0 pkt
Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt
Czechy - Anglia 2 1 pkt
Polska - Słowacja x 0 pkt
Hiszpania - Szwecja x 1 pkt
Szwecja - Słowacja 1 1 pkt
Hiszpania - Polska 1 0 pkt
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
Szwecja - Polska x 0 pkt
Węgry - Portugalia x 0 pkt
Francja - Niemcy x 0 pkt
Węgry - Francja 2 0 pkt
Portugalia - Niemcy 2 1 pkt
Portugalia - Francja x 1 pkt
Niemcy - Węgry 1 0 pkt
wybieram transfer - login: robertwr7
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Turcja - Włochy 2 1 pkt
Walia - Szwajcaria 2 0 pkt
Turcja - Walia 1 0 pkt
Włochy - Szwajcaria 1 1 pkt
Szwajcaria - Turcja x 0 pkt
Włochy - Walia 1 1 pkt
Dania - Finlandia 1 0 pkt
Belgia - Rosja 1 1 pkt
Finlandia - Rosja 2 1 pkt
Dania - Belgia 2 1 pkt
Rosja - Dania 2 1 pkt
Finlandia - Belgia 2 1 pkt
Austria - Macedonia Północna 1 1 pkt
Holandia - Ukraina 1 1 pkt
Ukraina - Macedonia Północna 1 1 pkt
Holandia - Austria 1 1 pkt
Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt
Ukraina - Austria x 0 pkt
Anglia - Chorwacja 1 1 pkt
Szkocja - Czechy x 0 pkt
Chorwacja - Czechy 1 0 pkt
Anglia - Szkocja 1 0 pkt
Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt
Czechy - Anglia 2 1 pkt
Polska - Słowacja 1 0 pkt
Hiszpania - Szwecja 1 0 pkt
Szwecja - Słowacja 1 1 pkt
Hiszpania - Polska 1 0 pkt
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
Szwecja - Polska x 0 pkt
Węgry - Portugalia 2 1 pkt
Francja - Niemcy x 0 pkt
Węgry - Francja 2 0 pkt
Portugalia - Niemcy 2 1 pkt
Portugalia - Francja 2 0 pkt
Niemcy - Węgry 1 0 pkt
Reputacja ;)
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy. 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria. 2 0 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia. 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia. 1 1 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia. 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja. 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja. 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia. 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina. 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria. 1 1 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria. 2 1 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja. 1 1 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy. x 0 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja. 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia. 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja. 1 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska. 1 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska. x 0 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia. 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy. 1 1 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja. 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy 1 0 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja. 2 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry. 1 0 pkt
Reputacja
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy. 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria. x 1 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia. 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia. 1 1 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia. 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja. 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja. 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia. 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina. 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria. 1 1 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria. 2 1 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja. 1 1 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy. x 0 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja. 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia. 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja. 1 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska. 1 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska. 1 1 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia. 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy. 1 1 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja. 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy x 0 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja. 2 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry. 1 0 pkt
Wybieram transfer, login: arczi048
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy. 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria. x 1 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia. 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja. 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia. 1 1 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia. 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja. 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja. 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia. x 0 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania. 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia. 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina. 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria. x 0 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria. 2 1 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja. x 0 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy. 2 1 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja. 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia. 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja. 1 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska. 1 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska. x 0 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia. 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy. 1 1 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja. 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy x 0 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja. 2 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry. 1 0 pkt
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Turkey.svg.png Turcja - https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Italy.svg.png Włochy X 0 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ent%29.svg.png Walia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...erland.svg.png Szwajcaria 2 0 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Turkey.svg.png Turcja - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ent%29.svg.png Walia 1 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Italy.svg.png Włochy - https://upload.wikimedia.org/wikiped...erland.svg.png Szwajcaria 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
https://upload.wikimedia.org/wikiped...erland.svg.png Szwajcaria - https://upload.wikimedia.org/wikiped...Turkey.svg.png Turcja 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Italy.svg.png Włochy - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ent%29.svg.png Walia 1 1 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
https://upload.wikimedia.org/wikiped...enmark.svg.png Dania - https://upload.wikimedia.org/wikiped...inland.svg.png Finlandia 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...vil%29.svg.png Belgia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...Russia.svg.png Rosja 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...inland.svg.png Finlandia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...Russia.svg.png Rosja 2 1 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
https://upload.wikimedia.org/wikiped...enmark.svg.png Dania - https://upload.wikimedia.org/wikiped...vil%29.svg.png Belgia 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Russia.svg.png Rosja - https://upload.wikimedia.org/wikiped...enmark.svg.png Dania 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...inland.svg.png Finlandia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...vil%29.svg.png Belgia 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ustria.svg.png Austria - https://upload.wikimedia.org/wikiped...edonia.svg.png Macedonia Północna 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rlands.svg.png Holandia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...kraine.svg.png Ukraina 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...kraine.svg.png Ukraina - https://upload.wikimedia.org/wikiped...edonia.svg.png Macedonia Północna 2 0 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rlands.svg.png Holandia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ustria.svg.png Austria 1 1 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
https://upload.wikimedia.org/wikiped...edonia.svg.png Macedonia Północna - https://upload.wikimedia.org/wikiped...rlands.svg.png Holandia 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...kraine.svg.png Ukraina - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ustria.svg.png Austria 1 0 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ngland.svg.png Anglia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...roatia.svg.png Chorwacja 2 0 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
https://upload.wikimedia.org/wikiped...otland.svg.png Szkocja -https://upload.wikimedia.org/wikiped...public.svg.png Czechy 1 0 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
https://upload.wikimedia.org/wikiped...roatia.svg.png Chorwacja - https://upload.wikimedia.org/wikiped...public.svg.png Czechy 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ngland.svg.png Anglia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...otland.svg.png Szkocja X 1 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
https://upload.wikimedia.org/wikiped...roatia.svg.png Chorwacja - https://upload.wikimedia.org/wikiped...otland.svg.png Szkocja 1 1 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
https://upload.wikimedia.org/wikiped...public.svg.png Czechy - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ngland.svg.png Anglia 2 1 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Poland.svg.png Polska - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ovakia.svg.png Słowacja 1 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Spain.svg.png Hiszpania - https://upload.wikimedia.org/wikiped...Sweden.svg.png Szwecja 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Sweden.svg.png Szwecja - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ovakia.svg.png Słowacja 1 1 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Spain.svg.png Hiszpania - https://upload.wikimedia.org/wikiped...Poland.svg.png Polska 1 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ovakia.svg.png Słowacja - https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Spain.svg.png Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
https://upload.wikimedia.org/wikiped...Sweden.svg.png Szwecja - https://upload.wikimedia.org/wikiped...Poland.svg.png Polska 1 1 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ungary.svg.png Węgry - https://upload.wikimedia.org/wikiped...rtugal.svg.png Portugalia 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
https://upload.wikimedia.org/wikiped...France.svg.png Francja - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ermany.svg.png Niemcy X 0 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ungary.svg.png Węgry - https://upload.wikimedia.org/wikiped...France.svg.png Francja 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rtugal.svg.png Portugalia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ermany.svg.png Niemcy 1 0 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
https://upload.wikimedia.org/wikiped...rtugal.svg.png Portugalia - https://upload.wikimedia.org/wikiped...France.svg.png Francja 2 0 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ermany.svg.png Niemcy - https://upload.wikimedia.org/wikiped...ungary.svg.png Węgry 1 0 pkt
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Turcja - Włochy 2 1 pkt
Walia - Szwajcaria 2 0 pkt
Turcja - Walia 2 1 pkt
Włochy - Szwajcaria 2 0 pkt
Szwajcaria - Turcja 1 1 pkt
Włochy - Walia 1 1 pkt
Dania - Finlandia 1 0 pkt
Belgia - Rosja 1 1 pkt
Finlandia - Rosja 2 1 pkt
Dania - Belgia 2 1 pkt
Rosja - Dania 2 1 pkt
Finlandia - Belgia 2 1 pkt
Austria - Macedonia Północna 2 0 pkt
Holandia - Ukraina 1 1 pkt
Ukraina - Macedonia Północna 2 0 pkt
Holandia - Austria 1 1 pkt
Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt
Ukraina - Austria x 0 pkt
Anglia - Chorwacja x 0 pkt
Szkocja - Czechy 1 0 pkt
Chorwacja - Czechy 1 0 pkt
Anglia - Szkocja 1 0 pkt
Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt
Czechy - Anglia 2 1 pkt
Polska - Słowacja x 0 pkt
Hiszpania - Szwecja 1 0 pkt
Szwecja - Słowacja 1 1 pkt
Hiszpania - Polska 1 0 pkt
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
Szwecja - Polska 2 0 pkt
Węgry - Portugalia 2 1 pkt
Francja - Niemcy 2 0 pkt
Węgry - Francja 2 0 pkt
Portugalia - Niemcy x 0 pkt
Portugalia - Francja 2 0 pkt
Niemcy - Węgry 1 0 pkt
Wybieram Reputację
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
Grupa A
11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Turcja - Włochy 2 1 pkt
12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
Walia - Szwajcaria x 1 pkt
16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Turcja - Walia x 0 pkt
16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Szwajcaria 1 1 pkt
20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
Szwajcaria - Turcja x 0 pkt
20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
Włochy - Walia 2 0 pkt
Grupa B
12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Finlandia 1 0 pkt
12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Belgia - Rosja 1 1 pkt
16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Rosja x 0 pkt
17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
Dania - Belgia 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
Rosja - Dania 2 1 pkt
21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Finlandia - Belgia 2 1 pkt
Grupa C
13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Austria - Macedonia Północna 1 1 pkt
13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Ukraina 1 1 pkt
17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Macedonia Północna x 0 pkt
17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Holandia - Austria 1 1 pkt
21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt
21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
Ukraina - Austria x 0 pkt
Grupa D
13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Chorwacja 1 1 pkt
14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
Szkocja - Czechy 1 0 pkt
18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Czechy 1 0 pkt
18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Anglia - Szkocja 1 0 pkt
22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
Chorwacja - Szkocja x 0 pkt
22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
Czechy - Anglia x 0 pkt
Grupa E
14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Polska - Słowacja x 0 pkt
14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Szwecja 1 0 pkt
18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Słowacja x 0 pkt
19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Hiszpania - Polska 1 0 pkt
23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt
23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
Szwecja - Polska x 0 pkt
Grupa F
15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Portugalia 2 1 pkt
15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Francja - Niemcy 1 1 pkt
19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Węgry - Francja 2 0 pkt
19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
Portugalia - Niemcy 2 1 pkt
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja x 1 pkt
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry 1 0 pkt
Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa
23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
Portugalia - Francja 2
23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
Niemcy - Węgry 1
Transfer