Zobacz wyniki ankiety: Która walka Waszym zdaniem będzie najważniejszą i najciekawszą tego wieczoru?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mariusz Pudzianowski vS Eric „Butterbean” Esch

    6 46.15%
  • Przemysław Saleta – Marcin Najman

    5 38.46%
  • Krzysztof Kułak – Daniel Dowda

    1 7.69%
  • Jan Błachowicz i Daniel Tabera

    1 7.69%

Wątek: Ksw 18.09

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1 Ksw 18.09 
    Ryb@
    Guest
    W sobotę, 18 września br. stacje Polsatu będą transmitować XIV Konfrontację Sztuk Walki, podczas której w łódzkiej Atlas Arenie, Mariusz Pudzianowski po raz czwarty stanie do walki w formule MMA. Jego rywalem będzie legenda boksu zawodowego – Eric „Butterbean” Esch. Na widzów czekają także inne ciekawe pojedynki, m.in.: Przemysław Saleta – Marcin Najman, Krzysztof Kułak – Daniel Dowda oraz Jan Błachowicz i Daniel Tabera.

    Która walka Waszym zdaniem będzie najważniejszą i najciekawszą tego wieczoru?
     

  2. #2 Odp: Ksw 18.09 
    Over the Hills and Far Away
    Awatar Kozak
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    39
    Posty
    762
    Podziękował/a
    286 razy
    331 podziękowań za 99 postów
    Siła reputacji
    76
    Najważniejsza Mariusz Pudzianowski vS Eric „Butterbean” Esch
    ale najciekawsza będzie Przemysław Saleta – Marcin Najman
     

  3. #3 Odp: Ksw 18.09 
    leon57
    Guest
    kto to w ogóle wymyślił, najman - saleta,komedia pomyłek co do pudziana to odnoszę nieodparte wrażenie, że ponownie nastąpi brutalne zderzenie z prozą życia
     

  4. #4 Odp: Ksw 18.09 
    Very Important Person
    Dołączył
    May 2009
    Wiek
    34
    Posty
    65
    Podziękował/a
    8 razy
    28 podziękowań za 4 postów
    Siła reputacji
    20
    Cytat Zamieszczone przez leon57 Zobacz posta
    kto to w ogóle wymyślił, najman - saleta,komedia pomyłek co do pudziana to odnoszę nieodparte wrażenie, że ponownie nastąpi brutalne zderzenie z prozą życia
    Świetnie to ująłeś A ja w 100% przychylam się do tej opinii. Najman to się nadaje, ale do zamiatania chodników. A pudzian myśli, że jak ma trochę mięśni to może mieć wszystko. Wg mnie Znowu dostanie baty i tyle
    Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.
     

  5. #5 Odp: Ksw 18.09 
    Very Important Person Awatar rabbon
    Dołączył
    Jul 2008
    Wiek
    32
    Posty
    36
    Podziękował/a
    3 razy
    1 podziękowanie za 1 Post
    Siła reputacji
    17
    Najważniejszej nie będzie, a najciekawsza to raczej pudzianowski, jestem ciekawy co zrobi Eric, bo jest pewny siebie. Ale w sumie mu sie nie dziwie bo pudzian dostanie po pupie.
    Ilość gapiów na m²

    Spodobał Ci Się Mój Temat/Upload?
    Wystarczy kliknąć lub postawić
     

  6. #6 Odp: Ksw 18.09 
    Ryb@
    Guest
    jak dla mnie, najważniejszą i najciekawszą walką będzie Najman vS Saleta . ciekawe jestem jak cholera, która z tych obu pomyłek tego wieczoru, wygra starcie . ;D
    natomiast jeżeli chodzi o walke Pudziana z Butterbean'em, to dla mnie roztrzygnięcie jest dość oczywiste, to też jakoś specjalnie nie czekam na tą walką . . choć z drugiej strony, znów zobaczyć minę Pudziana po walce w której dostaje manto . . bezcenne . ;p
     

  7. #7 Odp: Ksw 18.09 
    Over the Hills and Far Away
    Awatar Kozak
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    39
    Posty
    762
    Podziękował/a
    286 razy
    331 podziękowań za 99 postów
    Siła reputacji
    76
    Trochę wagi Pudzian stracił może ma szanse jak grubasa przydusi na początku
    Oglądałem wczoraj strong man z 2000 roku jak to Pudzian po każdej konkurencji którą udzielał wywiadu po "angielsku" myślałem że pierdziele
     

  8. #8 Odp: Ksw 18.09 
    I'm SO fucking LAZY... And YOU?
    Awatar Error
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    31
    Posty
    289
    Podziękował/a
    3 razy
    1,345 podziękowań za 170 postów
    Siła reputacji
    52
    Co może być ciekawego w walce Pudziana? Dla mnie to nuda i już. Prawdziwe MMA będzie tylko w walce Krzysztof Kułak – Daniel Dowda
     

  9. #9 Odp: Ksw 18.09 
    Ryb@
    Guest
    i cooooo ?


    kurka wodna blada pieczona . !
    czy tylko mnie zaskoczył obecne zakończenie walki Pudziana z Erickiem ?



    heh .

    To co mogę powiedzieć to tylko to . .
    że PUDZIAN naprawdę zrobił duże postępy i może naprawdę coś z Niego być. (a tak byłem przeciwko niemu.)


    Natomiast, jeżeli wracać do walki Salety z Najmanem . . to wg. mnie Saleta wygrał wielkim, olbrzymim, zajebiśącie gigantycznym fartem . . ale całe szczęście, że temu całemu, pseudo 'zawodnikowi' Najmanowi nie udało się zdomonować Przemka .
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •