Zbieramy na dyski SSD

Dotacje dla aktywnie działającej Ekipy MHTM !

Wątek: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1 Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,341
    Podziękował/a
    1,425 razy
    2,017 podziękowań za 168 postów
    Siła reputacji
    713





    W postach poniżej wpisujemy swoje typy na mecze fazy grupowej Mistrzostw Europy


    Przypominam, że:


    1. Obstawiamy mecze wg reguły:

    1 - Pierwszy zespół wygrywa
    2 - Drugi zespół wygrywa
    X - Remis

    5) Swój post z typami w temacie z danym etapem rozgrywek można dodawać w dowolnym momencie. Punkty będą zliczane po prostu za wszystkie nierozpoczęte mecze, które odbędą się po czasie dodania posta.
    8) Aby Twój typ był ważny, musisz kliknąć podziękuj w temacie z daną fazą rozgrywek (typowaniem), w przeciwnym razie nie będzie brany pod uwagę (dodatkowe kliknięcie na reputację też mile widziane )

    Koniecznie zapoznaj się też z pozostałymi >>>zasadami<<<



    Poniżej przedstawiam terminarz poszczególnych meczy:


    Grupa A

    11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Turcja - Włochy 0:3

    12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Walia - Szwajcaria 1:1

    16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Turcja - Walia 0:2

    16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Szwajcaria 3:0

    20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Szwajcaria - Turcja 3:1

    20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Walia 1:0


    Grupa B

    12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Finlandia 0:1

    12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Belgia - Rosja 3:0

    16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Rosja 0:1

    17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Belgia 1:2

    21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
    Rosja - Dania 1:4

    21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Belgia 0:2


    Grupa C

    13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Austria - Macedonia Północna 3:1

    13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Ukraina 3:2

    17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Macedonia Północna 2:1

    17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Austria 2:0

    21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Macedonia Północna - Holandia 0:3

    21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Austria 0:1


    Grupa D

    13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Chorwacja 1:0

    14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
    Szkocja - Czechy 0:2

    18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Czechy 1:1

    18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Szkocja 0:0

    22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Szkocja 3:1

    22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Czechy - Anglia 0:1


    Grupa E

    14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Polska - Słowacja 1:2

    14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Szwecja 0:0

    18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Słowacja 1:0

    19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Polska 1:1

    23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Słowacja - Hiszpania 0:5

    23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Polska 3:2


    Grupa F

    15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Portugalia 0:3

    15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Francja - Niemcy 1:0

    19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Francja 1:1

    19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
    Portugalia - Niemcy 2:4

    23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Portugalia - Francja 2:2

    23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Niemcy - Węgry 2:2



    Ostateczna sytuacja w grupach:






    Ostatnio edytowane przez alina ; 23-06-21 o 23:29 Powód: Aktualizacja
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)
     

  2. 13 użytkowników podziękowało użytkownikowi alina za ten post:

    ajto (19-06-21), arczi048 (13-06-21), dave1981 (08-06-21), digitool (21-06-21), erbol (07-06-21), Firewolf (13-06-21), hysiek (10-06-21), karol-ek18 (10-06-21), [email protected] (11-06-21), M6V6P6 (07-06-21), matka borata (07-06-21), poeta27l (07-06-21), robertwr7 (09-06-21)

  3. #2 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Very Important Person

    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    211
    Podziękował/a
    152 razy
    1 podziękowanie za 1 Post
    Siła reputacji
    43
    Grupa A

    11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Turcja - Włochy. 2 1 pkt

    12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Walia - Szwajcaria. x 1 pkt

    16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Turcja - Walia. 1 0 pkt

    16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Szwajcaria - Turcja. 1 1 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Walia. 1 1 pkt


    Grupa B

    12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Finlandia. 1 0 pkt

    12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Belgia - Rosja. 1 1 pkt

    16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Rosja. 2 1 pkt

    17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Belgia. x 0 pkt

    21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
    Rosja - Dania. 2 1 pkt

    21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Belgia. 2 1 pkt


    Grupa C

    13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt

    13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Ukraina. 1 1 pkt

    17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt

    17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Austria. x 0 pkt

    21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Austria. 2 1 pkt


    Grupa D

    13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Chorwacja. x 0 pkt

    14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
    Szkocja - Czechy. 2 1 pkt

    18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt

    18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Szkocja. 1 0 pkt

    22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt

    22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Czechy - Anglia. 2 1 pkt


    Grupa E

    14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Polska - Słowacja. 1 0 pkt

    14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt

    18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt

    19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Polska. 1 0 pkt

    23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt

    23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Polska. x 0 pkt


    Grupa F

    15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Portugalia. 2 1 pkt

    15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Francja - Niemcy. 1 1 pkt

    19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Francja. 2 0 pkt

    19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
    Portugalia - Niemcy x 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Portugalia - Francja. 2 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Niemcy - Węgry. 1 0 pkt


    Transfer

    Login letty: M6V6P6
    Ostatnio edytowane przez alina ; 23-06-21 o 23:12
     

  4. #3 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Friends

    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    69
    Podziękował/a
    51 razy
    17 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    19
    Grupa A

    11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Turcja - Włochy 2 1 pkt

    12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Walia - Szwajcaria x 1 pkt

    16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Turcja - Walia 1 0 pkt

    16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Szwajcaria 1 1 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Szwajcaria - Turcja x 0 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Walia 1 1 pkt


    Grupa B

    12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Finlandia 1 0 pkt

    12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Belgia - Rosja 1 1 pkt

    16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Rosja 2 1 pkt

    17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Belgia x 0 pkt

    21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
    Rosja - Dania 1 0 pkt

    21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Belgia 2 1 pkt


    Grupa C

    13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Austria - Macedonia Północna 1 1 pkt

    13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Ukraina 1 1 pkt

    17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Macedonia Północna 1 1 pkt

    17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Austria 1 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Austria x 0 pkt


    Grupa D

    13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Chorwacja 1 1 pkt

    14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
    Szkocja - Czechy 1 0 pkt

    18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Czechy 1 0 pkt

    18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Szkocja 1 0 pkt

    22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt

    22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Czechy - Anglia 2 1 pkt


    Grupa E

    14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Polska - Słowacja 1 0 pkt

    14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Szwecja 1 0 pkt

    18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Słowacja 1 1 pkt

    19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Polska x 1 pkt

    23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt

    23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Polska 2 0 pkt


    Grupa F

    15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Portugalia 2 1 pkt

    15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Francja - Niemcy 1 1 pkt

    19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Francja 2 0 pkt

    19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
    Portugalia - Niemcy 1 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Portugalia - Francja 2 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Niemcy - Węgry 1 0 pkt

    Wybieram - REPUTACJA
    Ostatnio edytowane przez alina ; 23-06-21 o 23:12
     

  5. #4 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Pierwszak
    Dołączył
    Mar 2015
    Wiek
    34
    Posty
    4
    Podziękował/a
    3 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    7
    Grupa A

    11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Turcja - Włochy. 2 1 pkt

    12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Walia - Szwajcaria. 2 0 pkt

    16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Turcja - Walia. 1 0 pkt

    16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Szwajcaria - Turcja. x 0 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Walia. 1 1 pkt


    Grupa B

    12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Finlandia. 1 0 pkt

    12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Belgia - Rosja. 1 1 pkt

    16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Rosja. 2 1 pkt

    17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Belgia. 2 1 pkt

    21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
    Rosja - Dania. 2 1 pkt

    21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Belgia. 2 1 pkt


    Grupa C

    13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt

    13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Ukraina. 1 1 pkt

    17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt

    17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Austria. 1 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Austria. 1 0 pkt


    Grupa D

    13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Chorwacja. 1 1 pkt

    14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
    Szkocja - Czechy. x 0 pkt

    18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt

    18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Szkocja. 1 0 pkt

    22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt

    22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Czechy - Anglia. 2 1 pkt


    Grupa E

    14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Polska - Słowacja. 1 0 pkt

    14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt

    18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt

    19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Polska. 1 0 pkt

    23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt

    23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Polska. x 0 pkt


    Grupa F

    15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Portugalia. 2 1 pkt

    15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Francja - Niemcy. 1 1 pkt

    19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Francja. 2 0 pkt

    19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
    Portugalia - Niemcy x 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Portugalia - Francja. 2 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Niemcy - Węgry. 1 0 pkt
    Ostatnio edytowane przez alina ; 23-06-21 o 23:12
     

  6. #5 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Super Uploader
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    139
    Podziękował/a
    4 razy
    391 podziękowań za 74 postów
    Siła reputacji
    45
    Grupa A

    11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Turcja - Włochy. 2 1 pkt

    12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Walia - Szwajcaria. 2 0 pkt

    16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Turcja - Walia. 1 0 pkt

    16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Szwajcaria. 1 1 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Szwajcaria - Turcja. 1 1 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Walia. 1 1 pkt


    Grupa B

    12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Finlandia. 1 0 pkt

    12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Belgia - Rosja. 1 1 pkt

    16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Rosja. 2 1 pkt

    17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Belgia. 2 1 pkt

    21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
    Rosja - Dania. 2 1 pkt

    21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Belgia. 2 1 pkt


    Grupa C

    13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Austria - Macedonia Północna. 1 1 pkt

    13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Ukraina. 1 1 pkt

    17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Macedonia Północna. 1 1 pkt

    17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Austria. 1 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Macedonia Północna - Holandia. 2 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Austria. 2 1 pkt


    Grupa D

    13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Chorwacja. 1 1 pkt

    14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
    Szkocja - Czechy. x 0 pkt

    18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Czechy. 1 0 pkt

    18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Szkocja. 1 0 pkt

    22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Szkocja. 1 1 pkt

    22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Czechy - Anglia. 2 1 pkt


    Grupa E

    14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Polska - Słowacja. 1 0 pkt

    14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Szwecja. 1 0 pkt

    18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Słowacja. 1 1 pkt

    19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Polska. 2 0 pkt

    23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt

    23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Polska. 2 0 pkt


    Grupa F

    15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Portugalia. 2 1 pkt

    15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Francja - Niemcy. 2 0 pkt

    19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Francja. 2 0 pkt

    19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
    Portugalia - Niemcy 2 1 pkt

    23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Portugalia - Francja. 2 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Niemcy - Węgry. 1 0 pkt
    Ostatnio edytowane przez alina ; 23-06-21 o 23:13
    Podobało się ???? Kliknij Repkę (prawy górny róg "Karma") lub podziękówkę (lewy dolny róg)
     

  7. #6 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Donator Level 2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    35
    Podziękował/a
    287 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    19
    Grupa A

    11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Turcja - Włochy 2 1 pkt

    12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Walia - Szwajcaria 1 0 pkt

    16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Turcja - Walia 1 0 pkt

    16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Szwajcaria 2 0 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Szwajcaria - Turcja 1 1 pkt

    20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Walia x 0 pkt


    Grupa B

    12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Finlandia 1 0 pkt

    12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Belgia - Rosja 2 0 pkt

    16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Rosja 2 1 pkt

    17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Belgia x 0 pkt

    21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
    Rosja - Dania 1 0 pkt

    21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Belgia 1 0 pkt


    Grupa C

    13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Austria - Macedonia Północna 1 1 pkt

    13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Ukraina 1 1 pkt

    17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Macedonia Północna 1 1 pkt

    17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Austria 1 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt

    21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Austria x 0 pkt


    Grupa D

    13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Chorwacja 1 1 pkt

    14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
    Szkocja - Czechy 2 1 pkt

    18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Czechy x 1 pkt

    18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Szkocja 1 0 pkt

    22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt

    22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Czechy - Anglia 2 1 pkt


    Grupa E

    14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Polska - Słowacja 2 1 pkt

    14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Szwecja 1 0 pkt

    18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Słowacja 1 1 pkt

    19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Polska 1 0 pkt

    23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt

    23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Polska 2 0 pkt


    Grupa F

    15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Portugalia 2 1 pkt

    15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Francja - Niemcy 2 0 pkt

    19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Francja 2 0 pkt

    19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
    Portugalia - Niemcy x 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Portugalia - Francja 1 0 pkt

    23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Niemcy - Węgry 1 0 pkt

    Wybieram - REPUTACJA
    Ostatnio edytowane przez alina ; 23-06-21 o 23:13
     

  8. #7 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Pierwszak Awatar wlodek67
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    10
    Podziękował/a
    62 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    10
    Grupa A

    11-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Turcja - Włochy. 2

    12-06-2021 15:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Walia - Szwajcaria. 2

    16-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Turcja - Walia. 1

    16-06-2021 21:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Szwajcaria. x

    20-06-2021 18:00 Stadion Olimpijski, Baku
    Szwajcaria - Turcja. 1

    20-06-2021 18:00 Stadio Olimpico, Rzym
    Włochy - Walia. 1


    Grupa B

    12-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Finlandia. 1

    12-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Belgia - Rosja. 1

    16-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Rosja. 1

    17-06-2021 18:00 Parken, Kopenhaga
    Dania - Belgia. 2

    21-06-2021 21:00 Parken, Kopenhaga
    Rosja - Dania. 2

    21-06-2021 21:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Finlandia - Belgia. 2


    Grupa C

    13-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Austria - Macedonia Północna. 1

    13-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Ukraina. 1

    17-06-2021 15:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Macedonia Północna. 1

    17-06-2021 21:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Holandia - Austria. 1

    21-06-2021 18:00 Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
    Macedonia Północna - Holandia. 2

    21-06-2021 18:00 Arena Narodowa, Bukareszt
    Ukraina - Austria. 1


    Grupa D

    13-06-2021 15:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Chorwacja. 1

    14-06-2021 15:00 Hampden Park, Glasgow
    Szkocja - Czechy. 2

    18-06-2021 18:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Czechy. 1

    18-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Anglia - Szkocja. 1

    22-06-2021 21:00 Hampden Park, Glasgow
    Chorwacja - Szkocja. x

    22-06-2021 21:00 Stadion Wembley, Londyn
    Czechy - Anglia. 2


    Grupa E

    14-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Polska - Słowacja. 1

    14-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Szwecja. 1

    18-06-2021 15:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Słowacja. x

    19-06-2021 21:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Hiszpania - Polska. 2

    23-06-2021 18:00 Estadio La Cartuja, Sewilla
    Słowacja - Hiszpania 2

    23-06-2021 18:00 Stadion Kriestowskij, Petersburg
    Szwecja - Polska. 2


    Grupa F

    15-06-2021 18:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Portugalia. 2

    15-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Francja - Niemcy. x

    19-06-2021 15:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Węgry - Francja. 2

    19-06-2021 18:00 Allianz Arena, Monachium
    Portugalia - Niemcy 2

    23-06-2021 21:00 Puskás Aréna, Budapeszt
    Portugalia - Francja. x

    23-06-2021 21:00 Allianz Arena, Monachium
    Niemcy - Węgry. 1
     

  9. #8 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,341
    Podziękował/a
    1,425 razy
    2,017 podziękowań za 168 postów
    Siła reputacji
    713
    Turcja - Włochy 2

    Walia - Szwajcaria 2

    Turcja - Walia 1

    Włochy - Szwajcaria 1

    Szwajcaria - Turcja x

    Włochy - Walia 1

    Dania - Finlandia 1

    Belgia - Rosja 1

    Finlandia - Rosja 2

    Dania - Belgia 2

    Rosja - Dania 2

    Finlandia - Belgia 2

    Austria - Macedonia Północna x

    Holandia - Ukraina 1

    Ukraina - Macedonia Północna x

    Holandia - Austria 1

    Macedonia Północna - Holandia 2

    Ukraina - Austria 2

    Anglia - Chorwacja 1

    Szkocja - Czechy x

    Chorwacja - Czechy 1

    Anglia - Szkocja 1

    Chorwacja - Szkocja 1

    Czechy - Anglia 2

    Polska - Słowacja 1

    Hiszpania - Szwecja 1

    Szwecja - Słowacja 1

    Hiszpania - Polska 1

    Słowacja - Hiszpania 2

    Szwecja - Polska x

    Węgry - Portugalia 2

    Francja - Niemcy x

    Węgry - Francja 2

    Portugalia - Niemcy 2

    Portugalia - Francja 2

    Niemcy - Węgry 1


    Wybieram reputację
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)
     

  10. #9 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    13
    Podziękował/a
    44 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    10
    Turcja - Włochy x 0 pkt

    Walia - Szwajcaria 2 0 pkt

    Turcja - Walia 1 0 pkt

    Włochy - Szwajcaria 1 1 pkt

    Szwajcaria - Turcja x 0 pkt

    Włochy - Walia 1 1 pkt

    Dania - Finlandia x 0 pkt

    Belgia - Rosja 1 1 pkt

    Finlandia - Rosja 2 1 pkt

    Dania - Belgia x 0 pkt

    Rosja - Dania 1 0 pkt

    Finlandia - Belgia 2 1 pkt

    Austria - Macedonia Północna x 0 pkt

    Holandia - Ukraina x 0 pkt

    Ukraina - Macedonia Północna x 0 pkt

    Holandia - Austria 1 1 pkt

    Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt

    Ukraina - Austria 1 0 pkt

    Anglia - Chorwacja 1 1 pkt

    Szkocja - Czechy x 0 pkt

    Chorwacja - Czechy 1 0 pkt

    Anglia - Szkocja 1 0 pkt

    Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt

    Czechy - Anglia 2 1 pkt

    Polska - Słowacja x 0 pkt

    Hiszpania - Szwecja x 1 pkt

    Szwecja - Słowacja 1 1 pkt

    Hiszpania - Polska 1 0 pkt

    Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt

    Szwecja - Polska x 0 pkt

    Węgry - Portugalia x 0 pkt

    Francja - Niemcy x 0 pkt

    Węgry - Francja 2 0 pkt

    Portugalia - Niemcy 2 1 pkt

    Portugalia - Francja x 1 pkt

    Niemcy - Węgry 1 0 pkt
    wybieram transfer - login: robertwr7
    Ostatnio edytowane przez alina ; 23-06-21 o 23:14
     

  11. #10 Odp: Euro 2020 - Konkurs - Faza Grupowa 
    Very Important Person

    Awatar dave1981
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    217
    Podziękował/a
    288 razy
    6 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    100
    Turcja - Włochy 2 1 pkt

    Walia - Szwajcaria 2 0 pkt

    Turcja - Walia 1 0 pkt

    Włochy - Szwajcaria 1 1 pkt

    Szwajcaria - Turcja x 0 pkt

    Włochy - Walia 1 1 pkt

    Dania - Finlandia 1 0 pkt

    Belgia - Rosja 1 1 pkt

    Finlandia - Rosja 2 1 pkt

    Dania - Belgia 2 1 pkt

    Rosja - Dania 2 1 pkt

    Finlandia - Belgia 2 1 pkt

    Austria - Macedonia Północna 1 1 pkt

    Holandia - Ukraina 1 1 pkt

    Ukraina - Macedonia Północna 1 1 pkt

    Holandia - Austria 1 1 pkt

    Macedonia Północna - Holandia 2 1 pkt

    Ukraina - Austria x 0 pkt

    Anglia - Chorwacja 1 1 pkt

    Szkocja - Czechy x 0 pkt

    Chorwacja - Czechy 1 0 pkt

    Anglia - Szkocja 1 0 pkt

    Chorwacja - Szkocja 1 1 pkt

    Czechy - Anglia 2 1 pkt

    Polska - Słowacja 1 0 pkt

    Hiszpania - Szwecja 1 0 pkt

    Szwecja - Słowacja 1 1 pkt

    Hiszpania - Polska 1 0 pkt

    Słowacja - Hiszpania 2 1 pkt

    Szwecja - Polska x 0 pkt

    Węgry - Portugalia 2 1 pkt

    Francja - Niemcy x 0 pkt

    Węgry - Francja 2 0 pkt

    Portugalia - Niemcy 2 1 pkt

    Portugalia - Francja 2 0 pkt

    Niemcy - Węgry 1 0 pkt


    Reputacja
    Ostatnio edytowane przez alina ; 23-06-21 o 23:14
     

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •