Serwer dedykowany Intel core i3 8 GB RAM 2x 3TB 109 zł /mc!
Serwer VPS KVM od 29 zł z Windows

Wątek: Deadpool 2 2018 Dubbing PL

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21 Odp: Deadpool 2 2018 Dubbing PL 
    Friend No More

Awatar alina
    Podziękował/a
    927 razy
    1,404 podziękowań za 130 postów
    Siła reputacji
    549
    Cytat Zamieszczone przez pemergency Zobacz posta
    Request był w pierwszym moim poście pod tym tematem, zwykły krótki post z prośbą...
    Wszelkie prośby o upload piszemy tutaj:

http://mhtm.pl/forum/poszukiwania_request-47/
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)

2. #22 Odp: Deadpool 2 2018 Dubbing PL 
    Super Moderator

Podziękował/a
    265 razy
    3,065 podziękowań za 735 postów
    Siła reputacji
    298
    zabiorę głos w tej sprawie bo widzę że niepotrzebnie się atakujecie, potraktujcie to jako moje spojrzenie

sprzątałem trochę jakiś czas temu forum z uploadów czy to w serialach czy filmach i z tego co zauważyłem to jeśli były wersje lektor i eng to eng miał ostatnie pobrania czasami nawet rok wstecz, a lektor kilka dni
    a że wcale nie tak dawno temu mieliśmy problem z wolnym miejscem z przymusu trzeba było coś odzyskać i na pierwszy strzał poszły uploady z "najmniejszym zainteresowaniem"
    aby nie zabrakło miejsca na nowości trzeba było obmyślić strategie na teraz i na przyszłość no i padło na filmy seriale z oryginalną ścieżką dźwiękową

co do filmów 4k to jest to rozwijający się temat więc każde szanujące się forum powinno mieć je w "ofercie" za kilka m-cy okaże się czy jest na nie zapotrzebowanie

teraz może i miejsca jest dużo ale patrząc przyszłościowo myślę że obecne zasady to kompromis między znikającym miejscem a wrzucaniem wszystkiego we wszelkich możliwych jakościach i ścieżkach dzwiękowych

jeśli ktoś potrzebuje czegoś czego nie ma na forum a bardzo mu zależy ma dział
    http://mhtm.pl/forum/poszukiwania_request-47/

i użytkownicy muszą się nauczyć tam pisać swoje potrzeby a uploaderzy w miarę możliwości starają się je spełniać, bo niestety ale post pod tematem często ginie wśród natłoku innych spraw a post w odpowiednim dziale jest łatwiejszy do zlokalizowania
    Użytkowniku jeśli chcesz dodac wiecej hashcodów na raz do letty
    należy użyć przycisk cytuj "quote" prawdy dolny róg posta wtedy cały post pojawi się w formie tekstu

skopiuj cały tekst i wklej do letty

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów