Wątek: Witam!

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 Witam! 
    Very Important Person
    Awatar shawn
    Dołączył
    Feb 2014
    Wiek
    26
    Posty
    229
    Podziękował/a
    43 razy
    463 podziękowań za 113 postów
    Siła reputacji
    35
    Cześć. Mam na imię Szymon. Interesuję się filmami. Jestem częstym gościem na stronie filmweb, na której stale dodaję materiały. Ponadto lubię książki, a nawet sam tworze własną.
    Do moich ulubionych filmów należą:
    "Igrzyska Śmierci"; "Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia"; "Jutro, jak wybuchnie wojna"; "Królewna Śnieżka i Łowca";Trylogia "Władcy Pierścienie"; "Zejście"; "Juno"; "Kraina lodu"; "Pitch Perfect", "Saga "Zmierzch""; "Piraci z Karaibów"; "Harry Potter" oraz "X-Men".

    Do seriali:
    "Dawno, dawno temu", "Zagubieni", "The Walking Dead", "Gra o tron", "Tajemny krąg", "Pamiętniki wampirów", "Terra Nova ", "Pod kopułą', "Słodkie kłamstewka", "Xena: wojownicza księżniczka" oraz "Bates Motel".

    Książek:
    Trylogia "Igrzyska Śmierci" - Suzanne Collins; Seria "Jutro, kiedy zaczęła się wojna" - John Marsden; "Ruiny" - Scott B. Smith ; "Hobbit" - J.R.R. Tolkien; "Tajemny Krąg" - L.J. Smith

    Jeśli ktoś ma ochotę poczytać moje recenzje to zapraszam na:
    Kod:
    http://www.filmweb.pl/user/calciumkid/reviews
    Nie ma ich tak dużo, jednak myślę, że wkrótce ich ilość się powiększy :-)
    Ostatnio edytowane przez Joker87 ; 23-06-14 o 00:13
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Witam! 
    Joker87
    Guest
    Witamy na forum . Następnym razem link zewnętrzny dodawaj w tagi code - [code.]tu link[/code] (oczywiście bez kropek) . I jak już reklamujesz swój profil fimweba , to możesz też na swoim profilu zareklamować trochę mhteam
    Ostatnio edytowane przez Joker87 ; 23-06-14 o 00:18
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •