Serwer dedykowany Intel core i3 8 GB RAM 2x 3TB 109 zł /mc!
Serwer VPS KVM od 29 zł z Windows

Wątek: Niska prędkość pobierania przez Letty

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89
  1. #81 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Podziękował/a
    70 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    33
    Tak czytam te posty i włosy mi siwieją, co jest grane, w przeciągu tygodnia o różnych porach, pobrałem 3 filmy, prędkość pobierania 5-6 mb/s, żadnych spadków czy rozłączeń !!
    Nie wiem czy to wina serwera Letty czy dostawcy neta że takie jaja się u Was dzieją, ja nie mam najmniejszego problemu z pobieraniem.
    Sam już nie wiem o co tu chodzi ?
    Thermaltake LEVEL10 GT Battle Edition , Asus Maximus VIII HERO , i7 67ooK + chłodzenie wodne Kryos , NVidia ASUS GTX 980 Ti Strix , Corsair DDR4 Vengeance 16GB 3000 MHz, ASUS ROG Xonar Phoebus, Edifier S760D , SSD Adata 128GB, Adata 120GB, SanDisc 256GB HDD Seagate ST3000VX000 3TB x 3, LG 27UD58-B 4K, Zasilanie: Corsair 750W, W10 PRO
    Odpowiedz z cytatem  

2. #82 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Podziękował/a
    592 razy
    262 podziękowań za 23 postów
    Siła reputacji
    45
    Tak to jest jak dostawcy chcą zdążyć za trendem innych pod względem prędkości i dają po 300 mbps albo 600 mbps no i się wszystko krzaczy ... Ja tam z letty nie mam problemu śmiga bez problemów ... czy to LTE czy światłowód leci bez problemu ...

Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  

3. #83 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator Level 2
    Podziękował/a
    13 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    17
    Cytat Zamieszczone przez mccn Zobacz posta
    Tak to jest jak dostawcy chcą zdążyć za trendem innych pod względem prędkości i dają po 300 mbps albo 600 mbps no i się wszystko krzaczy ... Ja tam z letty nie mam problemu śmiga bez problemów ... czy to LTE czy światłowód leci bez problemu ...
    Czyli uważasz, że tylko dostawca robi nas w bambuko? To jak to się miało do mojej sytuacji gdy od różnych dostawców internetu poczynając od światłowodu orange skończywszy na lte w plusie letty przy koncie premium wyciągał ledwo 200 kB/s , gdzie jednocześnie z innych źródeł zwykła przeglądarka ciągnie 5-7 MB/s. To też wina dostawcy? Daruj ale ja nie wierzę w garbate aniołki.
    Odpowiedz z cytatem  

4. #84 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Podziękował/a
    70 razy
    Siła reputacji
    33
    przeglądarka a Letty to dwa różne źródła, dostawcy mogą nakładać jakieś ograniczenia prędkości, ale nie mam pewności :/
    w tym czasie kiedy opisywałeśproblem ja pobierałem z pełną prędkością na Letty, dostawca Orange na światłowodzie, nie mam pojęcia dlaczego u Ciebie szło tylko 200 kb/s
    Thermaltake LEVEL10 GT Battle Edition , Asus Maximus VIII HERO , i7 67ooK + chłodzenie wodne Kryos , NVidia ASUS GTX 980 Ti Strix , Corsair DDR4 Vengeance 16GB 3000 MHz, ASUS ROG Xonar Phoebus, Edifier S760D , SSD Adata 128GB, Adata 120GB, SanDisc 256GB HDD Seagate ST3000VX000 3TB x 3, LG 27UD58-B 4K, Zasilanie: Corsair 750W, W10 PRO
    Odpowiedz z cytatem  

5. #85 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator Level 2
    Podziękował/a
    13 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    17
    Cytat Zamieszczone przez Aster1965 Zobacz posta
    przeglądarka a Letty to dwa różne źródła, dostawcy mogą nakładać jakieś ograniczenia prędkości, ale nie mam pewności :/
    w tym czasie kiedy opisywałeśproblem ja pobierałem z pełną prędkością na Letty, dostawca Orange na światłowodzie, nie mam pojęcia dlaczego u Ciebie szło tylko 200 kb/s
    Zgodziłbym się z tobą gdyby nie fakt, że do końca czerwca było w porządku a przez cały lipiec i początek sierpnia tragedia i to u wszystkich dostawców jednocześnie. Daruj ale nie wierzę by wszyscy dostawcy nagle i w jednym czasie ograniczyli mi prędkości na dane z serwerów letty. Ty pewnie też byś w to nie uwierzył. Teraz jest przyzwoicie choć mogłoby być lepiej.
    Odpowiedz z cytatem  

6. #86 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Podziękował/a
    592 razy
    Siła reputacji
    45
    Na to wpływa wiele czynników port rodzaj ruchu wszystko w sieci ma swoje priorytety więc aby zachować np. wysoką jakość TV bez czkania trzeba przyciąć trochę jakiegoś ruchu itp. Nie twierdzę bezpośrednio że to wina dostawcy bo trzeba by mieć dowody zrobić szereg testów i pomiarów na różnych stykach z różnymi operatorami ... To jest temat rzeka ....

Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  

7. #87 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator
    Podziękował/a
    1 razy
    Siła reputacji
    8
    Cześć Wszystkim,
    Też mam problem z prędkością pobierania w letty. Do tej pory myślałem że to z powodu prędkości internetu. Zwiększyłem z 20 Mb na 120 w Mulitimedia i transfer w letty nadal w kilobitach.

Jak sobie z tym poradzić?
    Pozdrawiam
    Odpowiedz z cytatem  

8. #88 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Podziękował/a
    592 razy
    Siła reputacji
    45
    A masz wykupione premium ? wejdz na letty.pl zakładka kontakt i pisz do nich...

Odpowiedz z cytatem  

9. #89 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator
    Podziękował/a
    1 razy
    Siła reputacji
    8
    Mam premium.
    Odpowiedz z cytatem  

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów