Podoba Ci się forum ? Kliknij raz dziennie w reklamę pomożesz istnieć...

Wątek: Niska prędkość pobierania przez Letty

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Podziękował/a
    544 razy
    258 podziękowań za 23 postów
    Siła reputacji
    44
    No ale to lata dobrze 15 MB ciągnie bez problemu ...
    Zobacz może coś w routerze masz zrobione.
    A masz możliwość zabrać kompa do jakiegoś znajomego co ma szybki net i przetestować na swoim laptopie i na jego kompie?

Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  

2. #42 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Podziękował/a
    62 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    32
    raczej nie mam możliwości podłączenia się kompem u kogoś innego
    druga sprawa nie chce mi się targać prawie 30 kg i monitora pod pacha
    co do prędkości to jak pisalem wcześniej nic się nie zmieniło, raz jest ok a po pobraniu 50% spada do minimum
    innym razem kuleje na całego, modem/router resetowałem dwa razy, dzień po dniu i nic nie pomogło, ten spadek prędkości stał się nagle, nie pamietam dokładnie kiedy to było, nałożyło się chyba z tą konserwacją serwera Letty, ale pewności nie mam
    od tamtej pory nawet nie chce mi się pobierać bo szkoda transferu na takich prędkościach
    Thermaltake LEVEL10 GT Battle Edition , Asus Maximus VIII HERO , i7 67ooK + chłodzenie wodne Kryos , NVidia ASUS GTX 980 Ti Strix , Corsair DDR4 Vengeance 16GB 3000 MHz, ASUS ROG Xonar Phoebus, Edifier S760D , SSD Adata 128GB, Adata 120GB, SanDisc 256GB HDD Seagate ST3000VX000 3TB x 3, LG 27UD58-B 4K, Zasilanie: Corsair 750W, W7 64bit
    Odpowiedz z cytatem  

3. #43 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Podziękował/a
    62 razy
    Siła reputacji
    32
    sorry że post pod postem ale tak będzie widoczna moja wypowiedź
    dzisiaj odpaliłem pobieranie Paradoks Cloverfield, ściągało się nie calą minutę, prędkość od 4.56 do 9.95 mb/s, średnia ok 7mb/s, jest dobrze ale czy się utrzyma ?
    mam nadzieję że będzie lepiej
    Thermaltake LEVEL10 GT Battle Edition , Asus Maximus VIII HERO , i7 67ooK + chłodzenie wodne Kryos , NVidia ASUS GTX 980 Ti Strix , Corsair DDR4 Vengeance 16GB 3000 MHz, ASUS ROG Xonar Phoebus, Edifier S760D , SSD Adata 128GB, Adata 120GB, SanDisc 256GB HDD Seagate ST3000VX000 3TB x 3, LG 27UD58-B 4K, Zasilanie: Corsair 750W, W7 64bit
    Odpowiedz z cytatem  

4. #44 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Podziękował/a
    544 razy
    Siła reputacji
    44
    Szczerze to dziwne cyrki jakies ... Może to Twój dostawca ma problem gdzieś po drodze coś zapchane i tyle ...

Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  

5. #45 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Podziękował/a
    62 razy
    Siła reputacji
    32
    Orange światłowód mam ponad rok i nie było nigdy problemu, dopiero jak czytałem tu na forum o jakiejś konserwacji Letty, zaczęły się te wolne transfery.
    Cały czas myślałem że jeszcze nie gotowe i czekałem cierpliwie aż to naprawią, więc z mojej storny wszystko jest ok, testowałem neta na wszelkie sposoby i nigdzie nie znalazłem błędów
    Pingi 2ms, transfer na download w granicach 315 mb/s, upload ponad 30 mb/s, a z Letty bywa różnie, resetowałem ustawienia Letty i to nie pomagało
    Po ostatnim ściąganiu jest ok, oby tak zostało
    Cały czas zastanawiam się czy porty nie mają tu większego znaczenia, obecnie mam serwer plików 80 i serwer logowania 47624, nie wiem czy serwer logowania powinien być tak ustawiony ?
    Odpowiedz z cytatem  

6. #46 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Podziękował/a
    544 razy
    Siła reputacji
    44
    Serwer logowania jest ustawiony dobrze.
    Taką konfigurację zostaw.

Ja testowałem na Orange LTE i leciało zawsze 5 - 6 MB/s

Odpowiedz z cytatem  

7. #47 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Red Label :D

Podziękował/a
    0 razy
    15,713 podziękowań za 2,251 postów
    Siła reputacji
    343
    coś jest nie tak, ten sam plik pobierany równocześnie z kompa i na dedyku

komp gdzie normalnie pobieram ze średnią prędkością 12 MB/s

Dedyk tego nie trzeba tłumaczyć

Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  

8. #48 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Podziękował/a
    544 razy
    Siła reputacji
    44
    Dedyk widzę ma wykorzystanie łącza na maxa więc się nie dziwie...
    Jaki dostawca neta ?

Odpowiedz z cytatem  

9. #49 Odp: Niska prędkość pobierania przez Letty 
    Red Label :D

Podziękował/a
    0 razy
    15,713 podziękowań za 2,251 postów
    Siła reputacji
    343
    Unitymedia (UPC)

Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów