Serwer dedykowany a może VPS KVM ?
20% kod rabatowy: MHTMPL

Wątek: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Pierwszak
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    11
    a ja nie mam pliku settings w folderze Letty tylko downloads i Letty nawet przy uruchomionym trybie widoczne pliki ukryte? co zrobić ściągnąłem nowe letty 2 razy już i nie działa
    Odpowiedz z cytatem  

2. #12 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Red Label :D

Podziękował/a
    0 razy
    17,817 podziękowań za 2,502 postów
    Siła reputacji
    369
    Bo pliku settings nie ma w folderze letty tylko pod C:\\Users\\<NAZWA_PROFILU>\\AppData\\Local\\Letty, czytaj czasami FAQ https://mhtm.pl/forum/faq-6/letty_ro...tml#post233753

Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  

3. #13 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Donator
    Podziękował/a
    355 razy
    Siła reputacji
    7
    Mam pytanie - wymieniłem 2 albo 3 dni temu 5000 pkt na transfer bez limitu na 10 dni i właśnie mi go odebrano - z powrotem mam prędkość 150kB - gdzie z tym problemem ?
    Odpowiedz z cytatem  

4. #14 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Donator
    Podziękował/a
    355 razy
    Siła reputacji
    7
    Nie wiem czy w mojej sprawie interweniowała "siła wyższa" czy się "samo" naprawiło - ale od rana idzie już z wyższym transferem - dziękować- i życzę wszystkim dobrego dnia
    Odpowiedz z cytatem  

5. #15 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Pierwszak
    Podziękował/a
    1 razy
    Siła reputacji
    10
    nie pobierz letty
    Odpowiedz z cytatem  

6. #16 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Pierwszak
    Podziękował/a
    1 razy
    Siła reputacji
    10
    wital gdzie mama znalesc ten plik settings bo niemam pojęcia

win 10 system

Cytat Zamieszczone przez moltex4 Zobacz posta
    win 10 system
    oki znalazem sorki za spam .usuniecie pliku settong pomogło

Następnym razem używaj opcji EDIT //edek90
    Ostatnio edytowane przez edek90 ; 12-03-18 o 10:37 Powód: Spam
    Odpowiedz z cytatem  

7. #17 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Donator
    Podziękował/a
    0 razy
    1 podziękowanie za 1 Post
    Siła reputacji
    7
    Poddaje się..Znowu Letty nie odpala...I gdzie jest ten choler.y settings ??? W folderze app data nie mam Letty
    Odpowiedz z cytatem  

8. #18 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Friends
    Podziękował/a
    23 razy
    1,208 podziękowań za 320 postów
    Siła reputacji
    38
    1.panel sterowania>opcje folderow> widok>ukryte pliki i foldery>pokaz ukryte pliki foldery i dyski
    2.(C)system>uzytkownicy->TY!!!-czyli twoja nazwa uzytkownika np:"noob">appdata->local>letty / tu masz dwa pliki,settings i tasks.bin,usuwasz ten pierwszy
    Ostatnio edytowane przez leon57 ; 21-07-18 o 07:17

Polen Über Alles

Odpowiedz z cytatem  

9. #19 Odp: [Letty] Rozwiązania najczęstszych problemów !!! Zanim napiszesz przeczytaj ... 
    Donator
    Podziękował/a
    0 razy
    1 podziękowanie za 1 Post
    Siła reputacji
    7
    Dzięki Znam ścieżkę dostępu... Ostatecznie pomogło zainstalowanie Letty z innego źródła -
    Kod:
    https://portable.info.pl/letty-portable/
    . Może na stronie Letty jest coś nie tak z programem ? Na razie wszystko śmiga
    Odpowiedz z cytatem  

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów