Wątek: Letty Problem

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
  1. #11 Odp: Letty Problem 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    203
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    24
    Cytat Zamieszczone przez ElGordo Zobacz posta
    Mnie od wczoraj coś szwankuje, nie chce pobierać, w statusie jest ciągłe łączenie i tyle...
    zmień port pobierania w ustawieniach na inny
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #12 Odp: Letty Problem 
    Very Important Person

    Awatar ElGordo
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    22
    Podziękował/a
    138 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    20
    Cytat Zamieszczone przez ajto Zobacz posta
    zmień port pobierania w ustawieniach na inny
    dzięki, pomogło, ale na chwilę, próbowałem teraz zmieniać i nic, przeczytałem porady forumowe i też nic, bo w folderze nie mam pliku settings.ini, nie wiem co zrobić z tym fantem
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #13 Odp: Letty Problem 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,609
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    wybierasz ścieżkę C: system / użytkownicy / nazwa Twojego profilu / AppData / Local / Letty, tam masz plik settings, usuwasz go i po kłopocie
    aby widzieć tą ścieżkę dostępu musisz mieć włączone "pokaż ukryte pliki i foldery"
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #14 Odp: Letty Problem 
    Very Important Person

    Awatar ElGordo
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    22
    Podziękował/a
    138 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    20
    dzięki, spróbowałem tak zrobić jak napisałeś tylko, że w moim pliku LocalLow (a nie Local) w ogóle nie ma podfolderu Letty... Pliki i foldery mam pokazane. Chyba nie będzie mi dane z tego programu już korzystać.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #15 Odp: Letty Problem 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,215 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    musi być local, jest też locallow ale nie o to chodzi...

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #16 Odp: Letty Problem 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,609
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    podałem dokładną ścieżkę, nie wiem dlaczego szukasz Letty gdzie indziej niż podano na tacy
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #17 Odp: Letty Problem 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    203
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    24
    Jest awaria serwera czy co bo jakoś słabiutko z transferem a w dodatku letty jakoś dziwnie długo loguje się.? Problem trwa od środy. Zmieniałem porty, wyrzucałem plik settings pobrałem nowy plik letty i bez poprawy. Może jakieś info co się dzieje?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #18 Odp: Letty Problem 
    Friends

    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    76
    Podziękował/a
    57 razy
    17 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    23
    U mnie to samo co u kolegi "ajto". Długie logowanie zero pobierania , w statusie pliku pobieranego ciągle "łączenie ", zmiana portów ani wyrzucenie pliku settings nie pomaga , nowy plik letty ciągle bez zmian . Czy wiadomo coś co może być przyczyną .
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #19 Odp: Letty Problem 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,215 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Musicie cierpliwie poczekać, admin ma urlop a mnie to wygląda na zawias serwera... będzie admin to sytuacja się unormuje.

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #20 Odp: Letty Problem 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    571
    Podziękował/a
    1,089 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Testowałem i u mnie wszystko ok działa. Przetestujcie jeszcze ktoś z ekipy ...


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •