Wątek: Prędkość pobierania 100 KB/s

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1 Prędkość pobierania 100 KB/s 
    Friends

    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    76
    Podziękował/a
    57 razy
    17 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    23
    Witam. Po zalogowaniu do Letty prędkość pobierania nadal pozostaje 100 KB/s a zawsze zmieniała się na 150 KB/s . Czy coś w tej kwestii się zmieniło czy może trzeba coś zmieniać w ustawieniach programu Letty.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    100kb/s to minimalna prędkość pobierania, jeśli masz szybkie łącze to jest możliwość że prędkość nieco wzrośnie, wszystko zależy od obciążenia łącza
    jak chcesz szybciej pobierać to trzeba wykupić pakiet premium w Letty, wtedu chula z pełną prędkością, dostępną dla twojego łącza
    średnia prędkość takiego pobierania to 5 do 7 mb/s
    jak chcesz dużo pobieraćto polecam pakiet czasowy na 30 dni za 29.90
    masz 200GB dziennie do pobrania przez okres 30 dni, czyli 6TB z całego pakietu, sporo
    na dodatek ostatni pakiet 200GB z ostatniego dnia pakietu nie zniknie z Twojego konta jeśli go nie wykorzystasz w tym ostatnim dniu, możesz go wykorzystać w dowolnej chwili
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    Donator
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    84
    Podziękował/a
    373 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    na pasku letty była możliwośc zalogowania po czym transfer wzrastał o 50% do 150 kb/s - teraz nie ma tej możliwości - czemu?
    I drugie pytanie - jaki jest termin płatności by nie zostać "zresetowanym" z prędkości bez limitu do setki kb/s ? czemu pytam - dokonałem wpłaty 11.06 a już kilka dni temu zostałem zresetowany.
    Ostatnio edytowane przez groszekd ; 09-07-18 o 11:15
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Tak jak Aster napisał

    Nic się nie resetuje po prostu wykorzystałeś transfer i prędkość zwolniła... wymień sobie pkt na transfer.


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    Donator
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    84
    Podziękował/a
    373 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    ok - z innej beczki. . to wyjaśnij mi co wspierający forum, a nie kupujący transfer, otrzyma za 50 zł ? Co otrzyma za regularne wpłaty? A transfer o prędkości 150 kb/s po prostu zlikwidowaliście.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    za każdą dotację otrzymujesz punkty na konto w letty 50 zł 5000 pkt wymiennych na transfer w letty .... wystarczy podać login z letty


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    nikt niczego nie likwidował, po prostu za wsparcie forum dostajesz punkty, te możesz wymienić na transfer w Letty, taki transfer kończy się jak wykorzystasz przyznane GB do pobrania, wtedy prędkość spada do minimum
    100 czy 150 mb/s to praktycznie żadna różnica, tak jak pisalem wyżej, najlepszy transfer długo terminowy to zakup za 29.99 na miesiąc, otzymujesz 200GB dziennie do pobierania, i tak przez 30 dni, 30 dnia otrzymasz ostatnie doładowanie 200GB i ono będzie trwało do wyczerpania 200GB
    może to trwać nawet milka tygodni, w zależności co i jakiej wagi będziesz pobierał
    za wspierania forum masz transfer ograniczony ilością GB do pobrania, 50 zł to 50 GB, za 29,99 masz 6 TB do pobrania w ciągu miesiąca , łatwo policzyć co się opłaca, nie sugeruję absolutnie aby nie wspierać forum, jak jest potrzeba to nawet trzeba
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    Donator
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    84
    Podziękował/a
    373 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Widze, że w jednym temacie się nie możemy dogadać - na górnym pasku letty była - powtarzam - była opcja logowania, zaraz za opcją "ustawienia, dodaj transfer" teraz jej nie ma. To co z nią się stało jak nie została zlikwidowana ? Podnosiła wydajność po zalogowaniu o 50%. Ja wiem że w porównaniu z kontem premium to nic - ale przyjacielu weź pod uwage, że dla wielu to było zwiękrzenie transferu o połowę. Co do tematu wsparcia - dzięki za wytłumaczenie zasad - faktycznie bardziej opłaca się kupować transfer niż wpłacać pieniądze na wsparcie. Jeżeli za 5dych mam 50 GB to wole za 30 złociszy 6TB. Logiki w tym żadnej.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #9 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Czyli chcesz powiedzieć że nie możesz się zalogować w programie letty bo zniknęła opcja która to umożliwiała ?
    Dziwne ja tam normalnie się loguję bez problemu ...


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #10 Odp: Prędkość pobierania 100 KB/s 
    Friends

    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    76
    Podziękował/a
    57 razy
    17 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    23
    Ja też mam dalej możliwość logowania w programie ale tak jak pisałem zaczynając ten temat zawsze po zalogowaniu prędkość wzrastała o 50% czyli ze 100Kb/s do 150 Kb/s i o to właśnie chodzi dlaczego teraz po zalogowaniu prędkość zostaje dalej 100 czyli bez znaczenia jest czy się zalogujesz czy nie.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •