Wątek: win7 32bity rozlancza internet czemu ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    hard
    Guest
    Mam firefox nie używam IE.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #12 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,609
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    czasami pomaga upgrade routera, miałem podobny problem ze spowalnianiem netu, pobrałem ze strony producenta nowy firmware i po instalacji spowalnianie zniknęło, nie mniej jednak na odległość ciężko jest dopomóc
    co do przeglądarek to mam FF którego używam od zawsze, spróbowałem kiedyś Chroma i dałem sobie na luz, jak dla mnie to dno dna, ale jak kto woli oczywiście
    tak czy siak zrywanie netu to temat do załatwienia na miejscu zdarzenia a nie na odległość, tym bardziej że osoba która nie zna się na temacie nie poradzi sobie z naszymi instrukcjami
    szukanie ustawień w routerze i magia, proponował bym tutaj podpięcie kompa nawet na krótkim kablu i sprawdzenie czy nadal zrywa neta, jeśli nie to wina routera, jeśli nadal urywa to albo uwaliło stery od karty sieciowej albo coś z systemem nie tak
    gdybać można w nieskończoność
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #13 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    hard
    Guest
    Ok wielkie dzieki za próbe pomocy, ja mam system orginalny nie wiem czy to wina windows7 32bity że tak się dzieje może to wina tego że niemam np: windowsa7 professional lub ultimate jak go dostać lub kupić by sprawdzić neta ?

    Ostatnio był umnie informatyk do siły sygnału na trójkącie od karty sieciowej i dał mi na kanał 7 i trochę pomogło bo miałem 2 lub 1 kreskę to musi być coś z systemem, conajwyżej router za stary.
    Ostatnio edytowane przez hard ; 06-11-16 o 19:21
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #14 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    203
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    24
    Nie, absolutnie odmiana systemu nie ma nic do rzeczy. Albo masz walnięty sprzęt albo złe ustawienia routera. Napisz jeszcze czy na kablu działa poprawnie. Możesz jeszcze wziąć kompa do kolegi, który ma router i sprawdź czy tam działa poprawnie,. Jeśli tak to wina leży po stronie routera. Jeśli nie to po stronie kompa. Czy próbowałeś postawić system od zera?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #15 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,609
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    zanim postawi system na nowo niech podłączy kompa kablem do routera, krótki kabel, podłączyć do routera i do gniazda karty sieciowej w kompie, gniazdo jest z tyłu kompa obok gniazd USB
    jeśli na kablu będzie ok to wina leży po stronie routera, innego wyjścia nie ma
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #16 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    Donator
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    79
    Podziękował/a
    1,099 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    21
    Jeżeli ktoś ci musiał zmienić kanał, to może oznaczać słaby sygnał w twoim kompie. Ściany potrafią nieźle tłumić, a już najlepiej to robią ciuchy w szafie.
    Tu może leżyć problem. Wersja windy nie ma tu znaczenia.

    Proponuję przestawić router ze stolika, czy gdzie tam jest, jak najwyżej w pokoju. Np. na szafę/regał. Im wyżej, tym sygnał lepiej przenika ściany. No i anteny mają być pionowo, ew lekko skośnie, na V-kę.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #17 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    hard
    Guest
    Moja odpowiedz jest taka ze powyżej 3 lat to router neta rozłancza sie dowiedziałem od kogoś.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #18 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,609
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    na jak się dowiedziałeś od kogoś to zmień routera i po kłopocie
    temat chyba do zamknięcia skoro zakładający wątek znalazł rozwiązanie
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #19 Odp: win7 32bity rozlancza internet czemu ? 
    hard
    Guest
    zmieniłem router, temat można zamknać
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •