Wątek: Wątek ekonomiczny w grach typu gothic

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1 Czy ktoś wie jak wygląda ekonomia w dalszych seriach assassin's creed? 
    Donator
    Dołączył
    Nov 2010
    Wiek
    33
    Posty
    1
    Podziękował/a
    6 razy
    1 podziękowanie za 1 Post
    Siła reputacji
    14
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć bo nigdzie nie mogę doczytać o ekonomię w grze assassin's creed unity sindicate origins i odyssey. Od 2 części tej gry twórcy zawsze dawali możliwość zarobienia pieniędzy na chociażby lepszy ekwipunek. W 2 były to sklepy czy banki które można było kupić i one przynosiły dochód. W 3 części posiadłość davenporta (moja ulubiona) w 4 flota kenwaya a jak to wygląda w kolejnych częściach? Wiem że w Valhalli mamy zakładać własną osadę i to mnie bardzo ciekawi. Mam nadzieję że rozbudują to co było w 3 części(samą posiadłość davenporta bo fabularnie 3 mi nie specjalnie przypadła do gustu) Bardzo podoba mi się ten wątek w grze gdzie można coś rozwijać żeby na tym zarabiać. Szukam takich gier jak np fable (można było kupić domy w pierwszej części a w 3 nawet sklepy) Jeśli znacie coś podobnego to prosiłbym o podpowiedź w co jeszcze można zagrać żeby było w typie gothica albo wiedzmina ale miało ten wątek rozwoju ekonomicznego. Jak pod tym względem wygląda gra greedfall i kinghdom come deliverance?
    Ostatnio edytowane przez rajus777 ; 16-05-20 o 11:13
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. Jeden użytkownik podziękował użytkownikowi rajus777 za ten post:

    Podejrzany (31-05-20)

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •