Mega Hity w jakości 4K UHD !

Wątek: Telewizor 4k

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 Telewizor 4k 
    Moderator
    Awatar losmanos
    Podziękował/a
    443 razy
    2,144 podziękowań za 322 postów
    Siła reputacji
    92
    W zwiazku z kupnem mieszkania potrzebuje porady jaki telewizor z opcja 4k kupic , ja sie na tym nie znam i prosze o wasze sugestie co jak i dlaczego akurat ten co proponujecie. Kwota nie moze przekroczyc 3 tys a wielkosc tel max 55 cali. Prosze o linki z stron aby obejrzec dany model . Za pomoc dzieki !!!

Pobrałeś mój UPLOAD kliknij i podziękuj

Odpowiedz z cytatem  

2. #2 Odp: Telewizor 4k 
    Donator Awatar Aster1965
    Podziękował/a
    60 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    31
    ja polecił bym z samsungów, sam od lat kupuję tą markę i nie zawiodły mnie ani razy, szykuję się do kupna nowego samsa w 4k ale ten którego wybrałem kosztuje 9 tysi, więc muszę nieco odłożyć hehe
    co do wyboru to biorę pod uwagę matrycę QLed , obraz żyleta, jeśli chcesz zrozumieć co mam na myśly to musisz pójść do jakiejś galerii handlowej gdzie mają sklep samsunga i zobaczyć jak to wygląda
    poza tym nowe modele mają opcję bezprzewodowego podłączania urządzeń, jest to taka skrzynka do której podpinasz antenę, pendraka czy inne źródło sygnału i bezprzewodowo odpalasz na tv, XXI wiek hehe
    ale to wszystko niestety kosztuje
    Thermaltake LEVEL10 GT Battle Edition , Asus Maximus VIII HERO , i7 67ooK + chłodzenie wodne Kryos , NVidia ASUS GTX 980 Ti Strix , Corsair DDR4 Vengeance 16GB 3000 MHz, ASUS ROG Xonar Phoebus, Edifier S760D , SSD Adata 128GB, Adata 120GB, SanDisc 256GB HDD Seagate ST3000VX000 3TB x 3, LG 27UD58-B 4K, Zasilanie: Corsair 750W, W7 64bit
    Odpowiedz z cytatem  

3. #3 Odp: Telewizor 4k 
    ROOT
    Awatar mccn
    Podziękował/a
    530 razy
    259 podziękowań za 24 postów
    Siła reputacji
    42
    Ja zaś polecę LG
    Kod:
    http://partneragdrtv.com.pl/ultra-hd-4k/telewizor-lg-49uh603v-uhd-4k,id-23825
    Posiadam go i jest bardzo spoko posiada matrycę IPS 4K direct czyli z najlepszym odwzorowaniem barw ze ścieżki spoko procek pobór mocy 63 Watty co wyróżnia go z grona TV UHD
    Można mu zainstalować androida tzn tak gdzieś czytałem .. ogólnie ciekawa opcja.

Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów