Wątek: albo cos mam z głowa na starość,albo...?

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1 albo cos mam z głowa na starość,albo...? 
    Banned

    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    794
    Podziękował/a
    60 razy
    3,423 podziękowań za 633 postów
    Siła reputacji
    0
    lukajac na ostatnie newsy w temacie "neofaszyzmu w Polsce " i "zagrozeniu w demokracji " oraz "ubeznaslowolnieniu przecietnego zjadacza chleba "(jakim jestem np. ja)mam jakies dziwne odczucia...albo ja jestem zdziwaczały i pierdolniety albo nasza czwarta wladza i tzw. "ylyty władzy" w cos graja?

    na naszym forum jest całe spectrum wiekowe spoleczenstwa ,prosze wiec o wasze opinie w temacie

    btw z kolei zydokomuna i liberałowie namawia społeczeństwo na "ulice i zagranice"...hmmm? w sumie jak oni mówia "wasze ulice ,nasze kamienice" ,pozdro rachelko gronkiewicz i herr tusk - jak smakuje dupa merkelowej?
    Ostatnio edytowane przez leon57 ; 23-01-18 o 10:02
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. Jeden użytkownik podziękował użytkownikowi leon57 za ten post:

    Podejrzany (23-01-18)

  3. #2 Odp: albo cos mam z głowa na starość,albo...? 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    58
    Posty
    463
    Podziękował/a
    1,323 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    nie wydaje mi się że jesteś walnięty , wszystko kroczy ku upadkowi, już jeden sędzia porównał kaczora do Hitlera, i moim skromnym zdaniem się nie pomylił, jeśli t/z neo czyli porostu faszyści zaczynają brykać to znaczy mają przyzwolenie. Przypomnij sobie jak poprzednio kaczor był u władzy to też brykali
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #3 Odp: albo cos mam z głowa na starość,albo...? 
    Banned

    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    794
    Podziękował/a
    60 razy
    3,423 podziękowań za 633 postów
    Siła reputacji
    0
    sorry fido ...ale w ogóle z twojego postu nie wiem o co "caman?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #4 Odp: albo cos mam z głowa na starość,albo...? 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    572
    Podziękował/a
    1,090 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Tu chodzi o coś grubszego
    Platforma rządziła długo ... dużo nabałaganili za przyzwoleniem UE i niemiec teraz wszystko wychodzi i bardzo gryzie w oczy ... nikt nie wie co z tą bombą zrobić bo lada moment eksploduje... Kwestia praworządności w Polsce nowa ustawa o sądach w której można już ścigać niedoścignionych i się wylewa kombinują jak tu doprowadzić do majdanu....

    Za lewadzkiej PO okradli nasz kraj prawie do zera za PISU będzie trochę lepiej bo to prawica ale reasumując nic się nie zmieni a tylko nieznacznie polepszy. Trzeba pogonić komunę która dalej rządzi po magdalence sławny układ upadku komuny który nic nie zmienia ...

    Jest wyjście wywalić wszystkich komuchów od lewa do prawa powołać nowy rząd składający się z fachowców wykształconych zapłacić im odpowiednio aby pracowali dla nas obywateli. Zaprzestać drukowania złotówki niech zyska na wartości zablokować możliwość zadłużania Państwa itp itd ogólnie temat rzeka ...


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #5 Odp: albo cos mam z głowa na starość,albo...? 
    Legenda MHTeam Awatar Jerychoo
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    2,764
    Podziękował/a
    109 razy
    16,363 podziękowań za 1,736 postów
    Siła reputacji
    357
    Generalnie sam bym te mordy oklepał kodziarzom. Patrząc na to jak są traktowani teraz ludzie za rządów PiS, a jak byli za rządów PO to jest o niebo lepiej. Ale zawsze znajdą się ludzie którzy będą narzekać...

    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #6 Odp: albo cos mam z głowa na starość,albo...? 
    Banned

    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    794
    Podziękował/a
    60 razy
    3,423 podziękowań za 633 postów
    Siła reputacji
    0
    no co ty moon? PO kradło?....a chcesz isc siedziec? chociaż "młody rudy " wrypal starego ,że wszystko wiedzieli o co caman

    btw schetyna dojdzie do władzy to nawet cieciem na tym forum nie bedziesz
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •