Wątek: Konta steam z grami

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 Konta steam z grami 
    Legenda MHTeam
    Awatar losmanos
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,221
    Podziękował/a
    492 razy
    4,230 podziękowań za 516 postów
    Siła reputacji
    174
    Witam czy wy tez kupujecie gry przez allegro a dokładnie kody na steam za 1 zł lub wiecej? Ja mam dwie takie gry a przegladajac serwis Polygamia znalazłem cos takiego:
    Kod:
    http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,19301181,usuwanie-gier-ze-steama-czyli-krotka-opowiesc-o-tym-jak-wykiwac.html
    i co o tym powiecie ?Warto to przykrócic?

    Linki zewnętrzne to tylko w tagach CODE !
    Ostatnio edytowane przez edek90 ; 06-12-15 o 15:26
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Konta steam z grami 
    Donator Level 2


    Dołączył
    Jan 2010
    Wiek
    38
    Posty
    2,253
    Podziękował/a
    140 razy
    175 podziękowań za 29 postów
    Siła reputacji
    88
    witaj ja też kupiłem sobie klucz na allegro do mafii 2 za 5 pln, ale nie miałem nic poblokowane, więc raczej nie trafiłem na takich oszustów. To co oni wyprawiają, ..., pozostawmy bez komentarza. Co do usuwania, to są plusy i minusy. Minus usunięcia? Nie każdego stać na zakup drogiego klucza, a zawsze można coś"promocyjnego" wyhaczyć, ot taka niespodzianka. I za chwilę kolejne dwie niespodzianki, jedna że wszystko jest poblokowane i gramy offline, a druga że zaraz i tak tą grę usuną z konta. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że złodzieje czekają na każdym kroku.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Konta steam z grami 
    Legenda MHTeam Awatar shaqoore
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    39
    Posty
    655
    Podziękował/a
    332 razy
    3,498 podziękowań za 414 postów
    Siła reputacji
    149
    Przede wszystkim trzeba zdać sobie sprawę z tego co kupujemy i się z tym pogodzić lub po prostu nie kupować. Ktoś kupuje grę na nowym koncie i sprzedaje dostęp do niej za np. 5 zł. Kupują to 4 osoby. Kiedy jedna z nich gra online to wszystkie inne są wyrzucane przy próbie logowania a jeśli jednak uda się którejś zalogować to wyrzuca tą pierwszą. Jasne, że nie można grać online w 10 osób na 1 kluczu. Ale są ludzie, którym nie trzeba online. Wystarczy im kampania single player, przejdą grę w kilka godzin i zapomną. I dla nich taka oferta jest skierowana. Jest popyt - jest oferta. Sam kupuję dostęp do takich kont i nie widzę w tym problemu. Pogram za kilka zł i zapominam. Lament sieją Ci co nie umieją czytać ale spodziewają się oryginalnej gry za darmo. Popierając takich ludzi za chwilę forum jak nasze i podobne będzie w takiej samej sytuacji - jak można sprzedawać transfer premium na ściąganie materiałów, które nie są "oryginalne"? Dla mnie śmiech na sali...
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •