Wątek: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1 Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    Witam szanowne grono forumowiczów, od kilku dni mam Galaxa S7 i dopadł mnie dziwny przypadek którego nie miałem wcześniej na Galaxy S5.
    Mam w kontaktach dodane fotki do niektórych znajomych, owe kontakty wrzucałem na SGS5 na pulpit do szybkiego wybierania numerów, ikony dodane na pulpit pokazywały pomniejszone fotki tychże kontaktów, bez problemu wiedziałem do kogo mam zadzwonić, teraz na SGS7 mam problem ponieważ po dodaniu kontaktu na pulpit ikona nie zawiera dodanego zdjęcia, jest po prostu pusta bez fotki.
    Czy ktoś z Was spotkał się już z takim problemem i czy udało się go rozwiązać ?
    Jeśli tak to proszę o jakąś instrukcję do tej operacji, z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
    Pozdrawiam
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
     

  2. #2 Odp: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    Legenda MHTeam

    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,818
    Podziękował/a
    355 razy
    4,266 podziękowań za 778 postów
    Siła reputacji
    346
    jedyna sugestia jak mi przychodzi do głowy to czy napweno używasz kontaktów zapisanych w telefonie
    a nie tych zapisanych na karcie sim?
    moja małżonka miała ten problem jak chciała dodać do kontaktu zdjęcie lub wybraną melodie dzwonka ale na huawei
    były opcje w książce telefonicznej czytaj z sim czytaj z pamięci tel czytaj z jednego i drugiego
    świta mi też opcja przenieś wszystkie kontakty do pamięci telefonu (zrobią ci się wtedy podwójnie
    wtedy zaznaczasz aby wyświetlało tylko z pamięci telefonu
    pokombinuj
     

  3. #3 Odp: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    też tak myślałem, zrobiłem to na samym początku, niestety nie dało to rezultatu, brak fotek w ikonach
    zastanawiam się czy spece w salonie samsunga będą mieli odpowiednią wiedzę, w necie nigdzie nie znalazłem odpowiedzi
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
     

  4. #4 Odp: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Kontakt musi być zapisany na karcie pamięci nie na sim. Zrób sobie test dodaj jakiś losowy nr na kartę pamięci i wtedy dodaj fotkę.


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
     

  5. #5 Odp: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    57
    Posty
    463
    Podziękował/a
    1,315 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    zarejestruj sie na stronie samsunga , zarejestruj urządzenie , masz tam serwis online
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
     

  6. #6 Odp: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    Cytat Zamieszczone przez mccn Zobacz posta
    Kontakt musi być zapisany na karcie pamięci nie na sim. Zrób sobie test dodaj jakiś losowy nr na kartę pamięci i wtedy dodaj fotkę.
    Nie da się dodać kontaktu na kartę pamięci, jest możliwość zapisania albo na karcie SIM albo w urządzeniu.
    Potem można wyeksportować kontakt na kartę pamięci jako wizytówkę VCF, nic innego nie daje się zrobić.
    Nadal nie widać fotek w dodanych skrótach kontaktów
    Dziwna sprawa, na SGS 2 mogłem je ustawić bez problemu, na SGS 5 mogłem ustawić te skróty ale tylko jako szybkie wybieranie , teraz na SGS 7 nie działa ani jedno ani drugie, znaczy się działa tyle że nie widać fotek :/
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
     

  7. #7 Odp: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    Cytat Zamieszczone przez fido2 Zobacz posta
    zarejestruj sie na stronie samsunga , zarejestruj urządzenie , masz tam serwis online
    zarejestrowałem, pytanie zadałem, czekam na odpowiedź
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
     

  8. #8 Odp: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    57
    Posty
    463
    Podziękował/a
    1,315 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    jeśli pomogłem to wiesz co zrobić
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
     

  9. #9 Odp: Galaxy S7 brak ikon kontaktów dodanych na pulpit 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    dzisiaj zadzwonili do mnie z samsunga, kobitka z zapałem chciała mi pomóc ale jej się nie udało
    kierowała mnie jak dziecko za rękę ale nie pomogła, pojechałem do salonu samsunga, tam gościowi wyjaśniłem sytuację
    chciał zobaczyć jak to wygląda na telefonie, kiedy odblokowałem fona od razu powiedział że widzi wgrany inny launcher niż oryginalny i to jest powodem braku fotek
    strzał w 10, wywaliłem launchera i fotki są, szkoda tylko że nie mogę używać tego launchera, mam go od dawna i przyzwyczaiłem się do niego, podoba mi się jego przewijanie paneli pulpitu i inne gadżety, niestety musiałem się z nim rozstać
    tyle w temacie, można zamknąć
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •