Wątek: FPS'y - W co GRAĆ aby się nie Frustrować ?!?

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1 FPS'y - W co GRAĆ aby się nie Frustrować ?!? 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2010
    Wiek
    44
    Posty
    25
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Witam

    Uwielbiam grać w gry FPS (strzelanki), najbardziej w multi, bo co to za frajda rozwalać AI

    Założyłam ten temat aby podyskutować z ludźmi, którzy grają w FPS'y.
    Na początek, może poruszymy temat ($#@%! CZITERÓW), więc interesują mnie Wasze spostrzeżenia w co warto grać aby się nie frustrować, najprościej rzecz ujmując - które gry FPS na multi są wolne od cziterów ! ! !

    ps.
    w tą niedziele jadę na zakupy to bym sobie coś kupiła do grania :-)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: FPS'y - W co GRAĆ aby się nie Frustrować ?!? 
    Very Important Person

    Dołączył
    Sep 2010
    Wiek
    38
    Posty
    111
    Podziękował/a
    13 razy
    302 podziękowań za 65 postów
    Siła reputacji
    21
    Najlepiej to sobie ściągnij grę z neta MMOFPS tam jest bardzo ciężko żeby uruchomic tam jakieś czity ponieważ są te programy zwane hackshield lub inne programy anty botowe. Z takich gier to polecam CrossFire A z gier typowo FPS tylko przez internet to polecam jeszcze Americans Army 1,2,3 do wyboru

    W razie jakich koleiwek pytań proszę o PW odpowiem i poradzę
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: FPS'y - W co GRAĆ aby się nie Frustrować ?!? 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2010
    Wiek
    44
    Posty
    25
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Wolała bym jakąś komercyjną grę z dobrą grafiką, sprzęt czyli komputer mam porządny i lubię jak gra ładnie wygląda, co do tej gry american army, to chyba kiedyś próbowałam grać w pierwszą część ale nie przypadła mi do gustu – jakaś taka dziwna była, nie wiem, może jakaś najnowsza część tej gry wygląda i gra się dużo lepiej.

    pozdrawiam
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: FPS'y - W co GRAĆ aby się nie Frustrować ?!? 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2010
    Wiek
    44
    Posty
    25
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Witam

    Miałam sobie kupić w ostatni weekend jakąś strzelankę, ale …. Dostałam od znajomego linka do gry co się zwie Battlefiled: play4free i musze powiedzieć, że mi się spodobała. Po pierwsze grafika jak na gierkę której nie trzeba kupować w sklepie jest całkiem całkiem, po drugie gra się w nią bardzo przyjemnie ( może i jest to subiektywne ale pod tym względem, ciężko mi dogodzić), jest nawet coś jak by z gier RPG – taki jakiś rozwój umiejętności postaci – co wg mnie dodaje pewnego smaczku a może tylko powoduje chęć dalszego grania i podnoszenia levelu. Owszem jest też opcja – Premium – czy coś tym stylu, za kredyty – czy jakoś tak – które można zarobić w tej grze można „wynająć – wypożyczyć” dla swojej postaci lepsze uzbrojenie ale najlepszy sprzęt jest dostępny za „złote” kredyty za które trzeba zapłacić kasą realną a które to niestety nie są tanie ( ale za to dają możliwość nabycia uzbrojenia czy wyposażenia na stałe). Jest jeden znaczący plus, mianowicie można się obejść bez opcji Premium, gra z podstawowym zestawem uzbrojenia, polepszonym co najwyżej o sprzęt kupiony za standardowe kredyty jest dobrze wyważona jak na mój gust i można śmiało grać przeciwko osobnikom co posiadają Premium. Gram w tą grę od kilku dni, mam stworzone dwie postacie, na tyle tylko pozwala opcja standardowa zauważyłam … albo raczej nie zauważyłam – CZITERÓW. Mimo iż gra ma parę niedociągnięć, gra mi się w nią bardzo przyjemnie.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: FPS'y - W co GRAĆ aby się nie Frustrować ?!? 
    Start Awatar szeew1985
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    Podziękował/a
    28 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Ja osobiście gram w Kroniki Riddicka Ucieczka z Buther Bay - fajne, strażników się zabija, skrada się i ucieka z więzienia ( a raczej się je niszczy ).
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: FPS'y - W co GRAĆ aby się nie Frustrować ?!? 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jun 2014
    Wiek
    34
    Posty
    3
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    10
    Proponuję CS:GO non steam , instalka leży na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Tory sezonu 2011
    By losmanos in forum OffTop
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-03-11, 19:18
  2. Top 30 lat 90.
    By koksik888 in forum OffTop
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-03-11, 18:14
Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •