Wątek: Telewizor 4k

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1 Telewizor 4k 
    Legenda MHTeam
    Awatar losmanos
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,222
    Podziękował/a
    492 razy
    4,227 podziękowań za 516 postów
    Siła reputacji
    174
    W zwiazku z kupnem mieszkania potrzebuje porady jaki telewizor z opcja 4k kupic , ja sie na tym nie znam i prosze o wasze sugestie co jak i dlaczego akurat ten co proponujecie. Kwota nie moze przekroczyc 3 tys a wielkosc tel max 55 cali. Prosze o linki z stron aby obejrzec dany model . Za pomoc dzieki !!!
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. Jeden użytkownik podziękował użytkownikowi losmanos za ten post:

    Podejrzany (15-01-18)

  3. #2 Odp: Telewizor 4k 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    ja polecił bym z samsungów, sam od lat kupuję tą markę i nie zawiodły mnie ani razy, szykuję się do kupna nowego samsa w 4k ale ten którego wybrałem kosztuje 9 tysi, więc muszę nieco odłożyć hehe
    co do wyboru to biorę pod uwagę matrycę QLed , obraz żyleta, jeśli chcesz zrozumieć co mam na myśly to musisz pójść do jakiejś galerii handlowej gdzie mają sklep samsunga i zobaczyć jak to wygląda
    poza tym nowe modele mają opcję bezprzewodowego podłączania urządzeń, jest to taka skrzynka do której podpinasz antenę, pendraka czy inne źródło sygnału i bezprzewodowo odpalasz na tv, XXI wiek hehe
    ale to wszystko niestety kosztuje
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #3 Odp: Telewizor 4k 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Ja zaś polecę LG
    Kod:
    http://partneragdrtv.com.pl/ultra-hd-4k/telewizor-lg-49uh603v-uhd-4k,id-23825
    Posiadam go i jest bardzo spoko posiada matrycę IPS 4K direct czyli z najlepszym odwzorowaniem barw ze ścieżki spoko procek pobór mocy 63 Watty co wyróżnia go z grona TV UHD
    Można mu zainstalować androida tzn tak gdzieś czytałem .. ogólnie ciekawa opcja.


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #4 Odp: Telewizor 4k 
    Legenda MHTeam
    Awatar losmanos
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,222
    Podziękował/a
    492 razy
    4,227 podziękowań za 516 postów
    Siła reputacji
    174
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #5 Odp: Telewizor 4k 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    57
    Posty
    463
    Podziękował/a
    1,315 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    losmanos , z jakiej odległości będziesz oglądał , i jaki masz metraż pomieszczenia na tv, będzie stał czy wisiał, od tego zależy jaki tv i ile ma mieć cali
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #6 Odp: Telewizor 4k 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    tutaj masz większą opcję, mieści się w Twoich wymaganiach
    https://www.ceneo.pl/50967691#tab=spec
    jak masz już kipić na dłużej to bierz większy ekran
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #7 Odp: Telewizor 4k 
    Legenda MHTeam

    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,818
    Podziękował/a
    355 razy
    4,266 podziękowań za 778 postów
    Siła reputacji
    346
    osobiście uważam że człowiek szybko się przyzwyczaja i czy to będzie 49 czy 55 cali po miesiącu użytkowania będziesz zadowolony czego nie wybierzesz, prawie każdy telewizor będzie miał 4k bedzie miał hdr i będzie smart

    jedyne co mogę z własnego doświadczenia powiedzieć to po tygodniu stania na stojaku stwierdziłem że lepiej jest go zawiesić nawet ja by miał być tylko 10-20 cm wyżej niż na stojaku tym bardziej jak rozważasz również mieć soundbara którego również można zawiesić
    jeśli masz telewizor od słonecznej strony to zawsze można go nieco przechylić tak aby słońce się nie odbijało
    doby chwytak do telewizora z możliwością przechyłu to jakieś 140 zł a jeśli masz w domu wiertarkę to z montażem bez problemu sobie poradzisz
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #8 Odp: Telewizor 4k 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    57
    Posty
    463
    Podziękował/a
    1,315 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    Aster proponuje ci naprawdę dobry TV za tą cenę
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #9 Odp: Telewizor 4k 
    Legenda MHTeam
    Awatar losmanos
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,222
    Podziękował/a
    492 razy
    4,227 podziękowań za 516 postów
    Siła reputacji
    174
    Odpowiedz z cytatem  
     

  11. #10 Odp: Telewizor 4k 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    za 170 zł więcej miałbyś 55 cali, obyś nie żałował, no chyba że nie masz miejsca to co innego
    jak kupowalem swojego 49 cali 3D też myslałem jaki wielki, teraz żałuję że nie brałem większego
    ale jak pisąalem w jednym z postów szykuję się na 55 ale z wyższej półki
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •