Mega Hity w jakości 4K UHD !

Wątek: Necropolis 2016 PC Multi PL

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1 Necropolis 2016 PC Multi PL 
    Donator Awatar Atr3ju
    Podziękował/a
    12 razy
    297 podziękowań za 133 postów
    Siła reputacji
    11

Necropolis [PC]

Gatunek: akcji, TPP, fantasy, roguelike, indie
    Producent: Harebrained Schemes
    Wydawca: Harebrained Schemes, Bandai Namco
    Tryb gry: singleplayer / multiplayer
    Premiera: 12 lipiec 2016

Necropolis na PC Windows to połączenie trzecioosobowej gry akcji i z elementami gatunku roguelike. Jest to drugie duże dzieło w dorobku niezależnego amerykańskiego studia Harebrained Schemes, powstałego w 2011 roku i debiutującego w 2013 roku klasycznym reprezentantem gatunku cRPG - Shadowrun Returns.

Akcję omawianego tytułu osadzono w realiach fantasy, w których można dopatrywać się elementów science-fiction. Wydarzenia rozgrywają się w przepastnym magicznym kompleksie o zmieniających się nieustannie kształtach. Gracz wciela się w śmiałka, który ma za zadanie zbadać zakątki tego miejsca i wydostać się z niego, pokonując władające nim byty - szalonego arcymaga Abraxisa i stworzoną przez niego "inteligencję", która karmi się duszami nieszczęśników wabionych do jej domeny. Zabawie towarzyszą spore pokłady humoru, a źródłem inspiracji przy konstruowaniu świata (a zwłaszcza jego bestiariusza) był dla twórców film The Cabin in the Woods (pol. Dom w głębi lasu).

Nazwa pliku: Necropolis.iso
    Całkowity rozmiar: 1,52 GB
    Wersja Codex

Aby pobrać plik polub nasz fanpage na facebooku lub zaloguj się.
    Jeżeli nie masz konta: Szybka Rejestracja

Letty HASHCODE:
    (?)
    Nie działa? Upewnij się, że masz zaznaczoną opcję "Zintegruj z przeglądarkami" w ustawieniach Letty
    Hasło: mhteam.eu lub brak hasła
    Nie wiesz jak pobrać ?
    <-h2t1iQfu4FYqMWpGjmGwznm6aYKMIY6uTjiUIawYOMhAENDaZW8hd6vO2z
    cc2zgI1qipg8oFVUfSd5u/BPOYeqXx7guYCXIOhwmWVAXIY6lLbrM4i-7a9R
    cM1JBIuq6MbsDAQi5jmFXnta-yKryrWMUmuM9WjNw6hzP4t5uB4xfEsjUdCv
    pJN5hr4K1eFXL/uq2MBpvwFeZEnSF7YFmWIqvjILuYa85nhzSssPs12c/nLh
    ,NZlVwYlNGZ.O3F8jNQ5vAQyWMKfLXuc2d->

Odpowiedz z cytatem  

2. #2 Odp: Necropolis 2016 PC Multi PL 
    Pierwszak
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    1
    Witam, niedawno pobrałem grę Necropolis. Po zainstalowaniu i skopiowaniu folderu CODEX do installdir próbowałem uruchomić ją, niestety pojawił sie jedynie ekran wczytywania i gra się wyłącza. Nie wiem czy to jest wina tego ze posiadam steam? Co mógłbym zrobić aby jednak spróbować tą grę uruchomić?
    Dodam, że wszystkie wymagania sprzętowe spełniam, jak również próbowałem uruchamiać jako admin oraz w trybach zgodności. Nie mam pomysłu co poszło nie tak Reinstall też nie pomógł.
    Proszę o rady.
    Pozdrawiam gorąco z zimnej Warszawy.

EDIT:
    Zapomniałem dodać, że ta sama sytuacja wystąpiła z drugą grą Infinum Strike. Ona również się odpałiła jedynie do ekranu wczytywania i zdechła bez żadnego komunikatu.
    Odpowiedz z cytatem  

3. #3 Odp: Necropolis 2016 PC Multi PL 
    Moderator

Podziękował/a
    220 razy
    2,210 podziękowań za 578 postów
    Siła reputacji
    225
    a visual c++ poinstalowane?
    a sterowniki od grafiki aktualne ?

tu masz niezbędnik
    http://mhtm.pl/forum/inne-499/niezbe...ier-97155.html
    Odpowiedz z cytatem  

4. #4 Odp: Necropolis 2016 PC Multi PL 
    Pierwszak
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    1
    Wszystkie komponenty mam poinstalowane, poinstalowałem dodatkowe z tego co mi wysłałeś, ale problem pozostał niezmienny. Czy ta gra jest kompatybilna z Win 10 ?

EDIT: Widzę, że to jednak nie koniecznie jest wina brakujących redistributable. Dużo graczy opisuje taki sam problem, jednym crash wywołuje podpięty set słuchawek Razor, innym pomogło uruchomienie jako administrator, kolejni musieli zmieniać kanały na urządzeniach do odtwarzania na 16-bitowe zamiast 32. JEst tego dużo więcej a najlepsze, że nic nie zadziałało dla mnie.

Z tego co zauważyłem jest rekordowo dużo niezadowolonych graczy którym wogóle nie udało sie uruchomić gry, a developer nie przestawił im żadnego fixu. Wiekszość z nich zwróciła grę w zamian za odzyskanie pieniędzy. Chyba też sobie odpuszczę bo skoro tyle nie pomogło to nie ma sensu tego grzebać. Bardzo niedopracowana technicznie a to nawet nie jest alpha-release. Bogu dzięki, że nie kupiłem jej w ciemno na steamie.
    Dzięki za dobre chęci.
    Ostatnio edytowane przez rokosz ; 17-12-16 o 16:55
    Odpowiedz z cytatem  

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów