Wątek: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,676
    Podziękował/a
    1,609 razy
    2,494 podziękowań za 190 postów
    Siła reputacji
    869
    Szwajcaria - Hiszpania x (2)

    Belgia - Włochy x (2)

    Czechy - Dania 2

    Ukraina - Anglia 2
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #12 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,676
    Podziękował/a
    1,609 razy
    2,494 podziękowań za 190 postów
    Siła reputacji
    869
    Cytat Zamieszczone przez ajto Zobacz posta
    Przepraszam, że nie na temat ale w fazie 1/8 mój post został pominięty a szanowny organizator nie raczy odpowiedzieć lub nie odbiera wiadomości. Dlatego ośmielam się zadać pytanie publicznie dlaczego zostałem pominięty? Przecież podziękowanie i karma zostały udzielone? A post z fazy 1/8 został umieszczony 24 czerwca 2021 r na tj. 2 dni przed rozpoczęciem meczy. Proszę o odpowiedź Alino.
    Według pkt 7 zasad konkursu "Nie można edytować dodanych postów. Typy nie będą brane w takich przypadkach pod uwagę". Nie ma tutaj rozróżnienia na czas dokonania ewentualnej edycji. Zasad w trakcie gry zmieniać nie będziemy, ale proszę o wypowiedź innych uczestników konkursu: czy zgadzacie się na to, abym pomimo jednoznacznego brzmienia pkt 7 zasad uwzględniła typy ajto i arcziego048, którzy dokonali edycji posta z typowaniem w 1/8 finału, ale zrobili to przed rozpoczęciem pierwszego meczu?
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #13 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Only The Good Die Young

    Awatar Firewolf
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    45
    Posty
    902
    Podziękował/a
    273 razy
    188 podziękowań za 30 postów
    Siła reputacji
    65
    Jestem za podtrzymaniem zasady nie edytowania.Po pierwsze każdy czytał regulamin i poznał się z zasadami.Po drugie miedzy 1/8 a 1/4 zawsze coś sie dzieje w obozach drużyn.Ktoś łapie kontuzje są jakieś zmiany a wszystko jest opisane w mediach.To może wpływac na zmianę decyzji bo stwierdzamy,że jednak dana drużna nie da rady.Po trzecie w żadnym zakładzie bukmacherskim takich zmian nie można dokonywać ,jedynie założyc kolejny kupon.Tutaj zasady były jasne.


    Żyj tak żeby inni nie płakali przez Ciebie
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #14 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Start Awatar arczi048
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    78
    Podziękował/a
    88 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    18
    Belgia - Włochy x (2) 0 pkt

    Czechy - Dania 2 3 pkt

    Ukraina - Anglia 2 3 pkt
    Ostatnio edytowane przez alina ; 03-07-21 o 22:44


    Pomogłem, mój post był przydatny albo Ci się podobał? POSTAW REPUTKĘ ! Albo PODZIĘKUJ
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #15 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    203
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    24
    Cytat Zamieszczone przez Firewolf Zobacz posta
    Jestem za podtrzymaniem zasady nie edytowania.Po pierwsze każdy czytał regulamin i poznał się z zasadami.Po drugie miedzy 1/8 a 1/4 zawsze coś sie dzieje w obozach drużyn.Ktoś łapie kontuzje są jakieś zmiany a wszystko jest opisane w mediach.To może wpływac na zmianę decyzji bo stwierdzamy,że jednak dana drużna nie da rady.Po trzecie w żadnym zakładzie bukmacherskim takich zmian nie można dokonywać ,jedynie założyc kolejny kupon.Tutaj zasady były jasne.
    Miałbyś rację gdyby to był zakład bukmacherski ale to nie zakład bukmacherski a drugiego kuponu (posta) nie można złożyć. Więc o co ci chodzi? Korektę zrobiłem 2 dni przed meczami a ty nie popełniasz błędów literówek itp. przy zakładaniu posta? Śmieszny jesteś. Dodam jeszcze, że to mój pierwszy konkurs piłkarki na tym forum a dzięki tobie już pewnie ostatni. Szkoda mi arczi048 bo miał ładny wynik po pierwszym etapie. A może właśnie dlatego?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #16 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Very Important Person

    Awatar dave1981
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    225
    Podziękował/a
    310 razy
    6 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    111
    Cytat Zamieszczone przez ajto Zobacz posta
    Miałbyś rację gdyby to był zakład bukmacherski ale to nie zakład bukmacherski a drugiego kuponu (posta) nie można złożyć. Więc o co ci chodzi? Korektę zrobiłem 2 dni przed meczami a ty nie popełniasz błędów literówek itp. przy zakładaniu posta? Śmieszny jesteś. Dodam jeszcze, że to mój pierwszy konkurs piłkarki na tym forum a dzięki tobie już pewnie ostatni. Szkoda mi arczi048 bo miał ładny wynik po pierwszym etapie. A może właśnie dlatego?
    W tym przypadku osobiście nie mam nic przeciwko uwzględnieniu Waszych typów, chociaż nie podlega dyskusji, że obaj złamaliście regulamin. Teraz jednak zrzucanie z siebie winy i atakowanie innych jest co najmniej nie w porządku i poniżej pasa - nie uważasz?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #17 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    203
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    24
    Cytat Zamieszczone przez dave1981 Zobacz posta
    W tym przypadku osobiście nie mam nic przeciwko uwzględnieniu Waszych typów, chociaż nie podlega dyskusji, że obaj złamaliście regulamin. Teraz jednak zrzucanie z siebie winy i atakowanie innych jest co najmniej nie w porządku i poniżej pasa - nie uważasz?
    Dzięki za wsparcie. Tylko co mam zrobić jak się pomylę i chcę poprawić błąd? Tego jakoś regulamin nie przewiduje. A wystarczy dopuścić możliwość edycji oczywiście jeszcze przed meczem. Przecież czas edycji jest weryfikowalny.
    ?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #18 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,676
    Podziękował/a
    1,609 razy
    2,494 podziękowań za 190 postów
    Siła reputacji
    869
    Cytat Zamieszczone przez ajto Zobacz posta
    Szkoda mi arczi048 bo miał ładny wynik po pierwszym etapie. A może właśnie dlatego?
    Brak słów. Wstydziłbyś się wstawiać takie komentarze...
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #19 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Moderator


    Dołączył
    Mar 2021
    Wiek
    43
    Posty
    1,374
    Podziękował/a
    65 razy
    8,416 podziękowań za 832 postów
    Siła reputacji
    585
    Regulamin to regulamin. Jeśli pisze że nie można edytować postów to nie można nawet jak występuje to przed meczem. Tego regulamin nie uwzględniał. Może następnym razem taka informacja będzie. To jest moje zdanie a co zrobi w tym przypadku Alina to już jej decyzja. Ja się nie będę z nikim kłócił odnośnie tego jaka decyzja zostanie podjęta. Ludzie to jest tylko zabawa.
    Pobrałeś ???? Kliknij Repkę (prawy górny róg "Karma") lub podziękówkę (lewy dolny róg). Zachęca do dalszej pracy : )
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #20 Odp: Euro 2020 - Konkurs - 1/4 Finału 
    Friends

    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    76
    Podziękował/a
    57 razy
    17 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    23
    Regulamin jest dla wszystkich taki sam. Biorąc udział w konkursie zgadzamy się na jego zasady. To tak jak napisał powyżej erbol TO TYLKO ZABAWA !!! W następnej edycji trzeba będzie pomyśleć o takiej sytuacji jak teraz i zrobić np tak do 30 minut przed rozpoczęciem meczu można posta edytować lub coś w tym stylu. Mi osobiście obecny regulamin nie przeszkadza , ale decyduje organizator czyli Alina. Pozdrawiam i życzę wszystkim uczestnikom konkursu samych trafnych typów.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •