Zobacz wyniki ankiety: Czy Jesteś za:

Głosujących
123. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Polską w Uni Europejskiej

    53 43.09%
  • Polską w Europie ale nie w Uni Europejskiej

    70 56.91%

Wątek: Ankieta Europa czy Unia Europejska ?

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jan 2014
    Wiek
    39
    Posty
    7
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    ktoś tu pisał o o Korwin mikke , przypomnę że jeszcze nie tak dawno ta osoba miała poglądy wręcz nazistowskie , w stylu niepełnosprawni do gazu , dlatego jego kadencja w sejmie trwała bardzo krótko.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #12 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Pozytywnie zakręcona

    Awatar Limonka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    249
    Podziękował/a
    664 razy
    118 podziękowań za 40 postów
    Siła reputacji
    57
    Cytat Zamieszczone przez lettyfan Zobacz posta
    ktoś tu pisał o o Korwin mikke , przypomnę że jeszcze nie tak dawno ta osoba miała poglądy wręcz nazistowskie , w stylu niepełnosprawni do gazu , dlatego jego kadencja w sejmie trwała bardzo krótko.
    Tak , o kobietach powiedział, żeby się nie pchały do "świata " bo ich miejsce jest w kuchni na zmywaku

    Natomiast startuje do parlamentu jak stwierdził bo w "burdelu " dają kasę , to dlaczego nie ma skorzystać



    P.S dobrze , że zakupiłam sobie zmywarkę.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #13 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Pierwszak
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    2
    Podziękował/a
    6 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Cytat Zamieszczone przez Limonka
    Tak , o kobietach powiedział, żeby się nie pchały do "świata " bo ich miejsce jest w kuchni na zmywaku
    "Ja jestem liberałem – i uważam, że kobieta, która chce pracować poza domem, powinna mieć takie prawo. Sprzeciwiam się tylko sztucznemu subwencjonowaniu tej pracy, poprzez np. podatek progresywny i subwencje do komunikacji zbiorowej oraz nieustanną propagandę, utrzymującą, że kobieta „powinna pracować” (jakby zajmowanie się domem nie było pracą!)"
    Cytat Zamieszczone przez Limonka
    Natomiast startuje do parlamentu jak stwierdził bo w "burdelu " dają kasę , to dlaczego nie ma skorzystać
    "Chcemy brać pieniądze i dostać immunitet z PE, żeby mówić o złodziejach z Brukseli - oni będą siedzieć w kryminale."

    Faktem jest, że człowiekowi temu zdarza się palnąć jakieś głupstwo przez co traci w sondażach i naraża się wyborcom, ale to jego jakieś przemyślenia, które nie wpisują się w program jego partii. Proszę zobaczyć sobie rozmowę z P. Wiplerem w TVP, który mówi jasno o priorytetach KNP. Jako jedyna partia chcą wziąć się za gospodarkę, a nie szukają odskoczni od problemów (kościół, aborcja, LGBT).
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #14 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Legenda MHTeam
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    766
    Podziękował/a
    109 razy
    2,153 podziękowań za 241 postów
    Siła reputacji
    127
    jak ktoś mówi że mamy korzyści z uni to niech sprawdzi liczby. Polecam sprawdzenie Ruchu Narodowego i Nowej Prawicy.
    Przedstawiaja wszystko czarno na białym.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #15 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Donator Level 2 Awatar caspersky
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    7
    Podziękował/a
    14 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    17
    Drogi, mosty, publiczne toalety i "EuroOsły" ze wspomnianego "burdelu"... O tym się mówi najwięcej. A to, że możecie pojechać do innego państwa za pracą? Że można Nam zobaczyć i usłyszeć czy przeczytać jak jest w innych krajach (dzięki temu mamy również szybszy internet, czy też w ogóle, go mamy) i w końcu, że możemy decydować o swojej przyszłości, poprzez wybory jak i po prostu możemy wyjechać i zamieszkać gdzie indziej? Nie wiem jak było za komuny - wszyscy mówią, że wspaniale, bo były pieniądze (ale nie było co kupić), że były mieszkania dla młodych małżeństw i przyszłościowa praca np. w PGR - ach, ludzie się ze sobą solidaryzowali (lub jak kto wolał "żyło się w kolektywie"). Teraz jest za późno, żeby powiedzieć, że my też gdybyśmy nie weszli do Unii żyło by się nam jak w Finlandii czy Szwecji. Było, jest i będzie zbyt wiele zmiennych, żeby Nam udało się żyć jak tam. Oni mają ropę węgiel i nikt im nie zabraniał jego wydobywania, czy też można było im od dawna te surowce eksportować za zachód, przez co mają lepszą gospodarkę. Wracając do słów Maksa Kolonki - On wypowiadał się o ankiecie a nie o referendum (a od tego się wszystko zaczęło), na którym było "przebardzojasno" postawione pytanie: "Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?" - Czego tu można nie rozumieć??!! I napiszę więcej, ponad 77 (siedemdziesiąt siedem) procent, spośród 58,85% obywateli uprawnionych do głosowania powiedziało TAK. Więc do kogo pretensje? Każdy kandydat na prezydenta chciałby mieć taki wynik i każda partia. Jedynie Kwaśniewski miał ponad 53% w III RP.
    Fakt, Polską rządzą idioci itp., ale to My/Wy/Oni, sąsiedzi nasi itp. ich wybraliśmy. Dlaczego? - Bo obiecywali dużo. - Bo na karcie do głosowania wydało mi się fajne nazwisko. - Bo gdzieś słyszałem o Tym gościu. - Bo mówił, że zalegalizuje Marihuanę... - Czy to jest normalne podejście? Wg mnie naprawę systemu winno zacząć się od siebie samego, a nie gadać że - to oni go wybrali, a on nie potrafi rządzić... I tak, jestem za Polską w UE. To co będzie się działo później moi przyjaciele, zależy tylko od nas, czy damy radę wybrać kogoś normalnego i "moralnie nieskrzywionego" do tego, żeby w Naszym imieniu nie dał się nam doić!
    Ostatnio edytowane przez caspersky ; 20-05-14 o 22:46
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #16 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Pierwszak
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    2
    Podziękował/a
    6 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Nie wiem, kiedy ostatnio spotkałem się z takim "czymś". W pewnej chwili zwątpiłem nawet w to, że potrafię czytać ze zrozumieniem.
    Jeśli tacy światli obywatele będą decydować o losach Naszego kraju to będzie krucho...
    Podsumowując przedmówcę:
    1) dzięki UE możemy pracować za granicą
    2) dzięki UE możemy dowiedzieć się co dzieje się za granicą
    3) dzięki UE mamy internet/szybki internet
    4) dzięki UE możemy głosować w wyborach
    5) dzięki UE możemy wyjechać z kraju
    6) niestety, ale nigdy nie osiągniemy standardu życia Skandynawów, bo oni mają ropę i węgiel, a my to w ogóle nie mamy/nie możemy wydobywać węgla
    7) kraje skandynawskie eksportują surowce za zachód
    8) wreszcie fakty z tym tylko, że o tym mówił Max. Swoją drogą warto wspomnieć, że przy okazji referendum propaganda była jak za komuny... kumpel cały czas wspomina jak w wieku 9 lat szedł ze szkoły z balonikiem "Powiedz TAK w referendum" na rynek.
    9) za to props... trafne spostrzeżenie, że jak się nie wie o co chodzi to się nie głosuje
    10) samemu trzeba zmienić system... zmienić sobie podatki czy służbę zdrowia
    11) mamy ogromny wpływ na przyszłość wybierając 50 eurodeputowanych z 736 zasiadających w Europarlamencie, kiedy Parlament Europejski decyduje o prawie wszystkim
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #17 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Very Important Person Awatar eNeRTo
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    332
    Podziękował/a
    290 razy
    1,110 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    57
    Wyznawcy unii są bekowi. 0 logiki, olewani faktów i liczb, tylko ślepy fanatyzm.
    W przypadku krula bawi mnie to że dla 90% ludzi istotne jest co ten stary dziadek myśli prywatnie o seksie małżeńskim czy ulubiony kolor a nie to jaki ma plan jego partia i jaką drogę do jego spełnienia prezentuje. To tylko niestety pokazuje jak wiele osób nie ma zielonego pojęcia o polityce. Polska według oficjalnych danych OBW ma najwyższy współczynnik ludzi glosujących dla beki/randomowo. Po uwzględnieniu frekwencji daje do 10-15% ludzi którzy mają jakiekolwiek pojecie czym są wybory. Dlatego od 25 lat tym krajem rządzi ta sama klika, a jedyna faktyczna opozycja to stary stetryczały dziadek i paru młodych ludzi. Smutne..
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #18 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Banned
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    253
    Podziękował/a
    6 razy
    458 podziękowań za 74 postów
    Siła reputacji
    0
    ble,ble,ble - yebać brukselską żydokomune...- poziom dyskusji jest poniżej zera,jako taki trzyma limonka,reszta uczestnikow chyba nie zakumala przekazu moona
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #19 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    203
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    24
    Jak świat światem nikt pieniędzy za darmo nikomu nie daje . Jeśli coś daje to musi mieć w tym jakiś interes. Pytanie tylko ile musi dać, żeby przekonać biorącego by ten mu służył. Polska była i jest nadal tanim i niewymagającym biorcom. A dlaczego tak uważam? A rozejrzyjcie się dokoła i odpowiedzcie sobie co w Polsce jest jeszcze polskie?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #20 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Banned
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    253
    Podziękował/a
    6 razy
    458 podziękowań za 74 postów
    Siła reputacji
    0
    Cytat Zamieszczone przez ajto Zobacz posta
    Jak świat światem nikt pieniędzy za darmo nikomu nie daje . Jeśli coś daje to musi mieć w tym jakiś interes. Pytanie tylko ile musi dać, żeby przekonać biorącego by ten mu służył. Polska była i jest nadal tanim i niewymagającym biorcom. A dlaczego tak uważam? A rozejrzyjcie się dokoła i odpowiedzcie sobie co w Polsce jest jeszcze polskie?
    brawo ajto !

    btw - ale jakiś rudy qtas zwany niekiedy premierem jest cały happy, jak szkopka zza miedzy lub bambus zza oceanu poklepia go po garbie. Mam jeszcze tylko nadzieje, że doczekam czasu gdy ten zdrajca Narodu Polskiego skończy jak Ceaușescu !
    Ostatnio edytowane przez kizak75 ; 22-05-14 o 07:51
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •